Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Един мъж често се явява в сънищата ми

Един мъж често се явява в сънищата ми

  • 19.02.12 03:59#1Geri JordanGeri JordanНовакРегистрация: 19.02.12Град: -Отговори: 7Един мъж често се явява в сънищата миЗдравейте

    Надявам се да ми помогнете с тълкуването на съня ми. Тази вечер ми се случи отново и това ме накара да попитам в този форум.

    Често сънувам един и същ мъж, познаваме се от години, но повече от две не сме се виждали и чували. Сънувам го, че се срещаме някъде, разговаряме, разменяме изгарящи погледи и целувки. Така и не успявам да видя края на този сън, защото се събуждам. Искам да направя едно уточнение с въпросния мъж никога не съм имала интимни отношения. Искам да попитам освен за мен, за него има ли тълкование сънят ми?

    И другото, което е за мен интересно, че подобен сън съм сънувала с мъж, който никога не съм познавала и срещала.

    Благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.12 01:37#2radina lazarovaradina lazarovaНовакРегистрация: 17.07.11Град: -Отговори: 7от: Един мъж често се явява в сънищата митрябва да се чуеш с този мъж!второ докато не го направиш ще го сънуваш доста често!!!и аз съм сънувала непознат мъж 3 нощи подред и се случи нещо лошо в сем. ми-беше облечен в черно 40-годишен и ме следеше ! ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.12 04:14#3mariamariaНовакРегистрация: 20.02.12Град: -Отговори: 4от: Един мъж често се явява в сънищата миЗдравей,
    разбирам те много добре,аз сънувам същия сън с мъж, който познавам и не съм виждала близо 3 години.
    В живота се познаваме от 10 години и при запознанството ни имаше нещо между нас,после си останахме само познати.

    Преди да прекъсна всички контакти с него пак го сънувах.Тогава в сънищата ми идваше да ме моли да ми направи дете,защото жена му не може да има.

    А сега го сънувам точно както ти го описваш,разменяме си погледи,флиртуваме и никога не разбирам как свършва съня
    Сънувам го много често и на периоди,понякога веднъж -два пъти седмично,а понякога веднъж в месеца,но това продължава с години....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.12 05:53#4Geri JordanGeri JordanНовакРегистрация: 19.02.12Град: -Отговори: 7от: Един мъж често се явява в сънищата миБлагодаря ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.12 02:08#5Geri JordanGeri JordanНовакРегистрация: 19.02.12Град: -Отговори: 7от: Един мъж често се явява в сънищата миmarvelous , имаш ли обяснение за този сън?
    Аз го сънувам по рядко, но винаг след това остават в мен едни такива въпроси.
    Защо го сънувам, случва ли се нещо с него / лошо, добро /, какво означава за мен този сън?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.12 03:23#6mariamariaНовакРегистрация: 20.02.12Град: -Отговори: 4от: Един мъж често се явява в сънищата миЗдравей HIDRA,
    не знам за обяснение,но също както теб съм изпълнена с много въпроси.Опитвала съм се да си го обясня.Чудила съм се дали той подсъзнателно се свързва с мен да ми казва неща,които не може на яве.
    Чела съм,че когато сънуваме се свързваме с душите на тези,които сънуваме.Т.е докато спим душата ни е извън тялото- някой описват даже,че е свързана с тънка нишка за тялото,затова спящ човек,не бива да се събужда рязко,защото на душата и е трудно да се върне.Мен ако ме стреснат,звънне телефон и т.н докато спя,много често получавам сърцебиене и ми е дискомфортно.
    Та съм си разсъждавала,че може би той идва за да ми каже нещата,защото на живо досега нищо не се е случило.
    А и не може да е случайно след като го сънуваме често и то горе долу в една насока и един и същи човек.Не може да не ни накара да се замислим защо е така.
    Също си мисля,дали нещо се случва с него,но не мога да му се обадя,просто не мога.Какво ще му кажа- Здравей как си?Добре ли си?след толкова години,ще е странно.
    просто нямам отговор.
    Ти как мислиш за моята теория?Мислила ли си в тази насока?
    Да ти кажа,че от 1.5 съм женена и имам малко детенце не се дължи на някакви стари чувства при мен,а дали не е така?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.12 10:26#7мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Един мъж често се явява в сънищата миОтговора е че този мъж има доста високо биополе дори и самият тои не го осъзнава дори може да лекува с ръцете си но явно не е узрял за това та този мъж също те е сънувал два пъти и понеже е смного силно биополе някакси се свързва неговата енергия с твоята затова става така минало е време да но повярвай ако му се обадиш дори само да го чуеш как е няма да е лошо. Поне ще си отговориш на някои въпроси който дори тук не си споменала. Успех
    Меги
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.02.12 02:37#8Geri JordanGeri JordanНовакРегистрация: 19.02.12Град: -Отговори: 7от: Един мъж често се явява в сънищата миmarvelous, никога не ми е идвало на ум, че хората които сънувам по някакъв начин желаят да се свържат с мен. Аз съм се замисляла над това да се опитам да ги потърся, но нищо повече не съм предприемала. Сънувам всяка вечер, постоянно, не си спомням да съм имала нощ бе сънища. Сънувам хора: познати и непознати дори. Най- често сънувам една бивша приятелка. С нея отдавна сме прекъснали всякакви връзки, но продължавам да я сънувам. От сънищата ми за нея имам едно такова предчувствие, че животът и не е особено добър, но така и не направих нищо повече. Относно мъжът, който сънувам не знам как да си обясня, че го сънувам интимно. С него сме били просто добри познати и свързани с общи служебни интереси. Възможно е както казваш ти да се свързват с нас подсъзнателно за да ни съобщят нещо. Мисля, че няма лошо в това след толкова време да се чуем и да разберем какво се случва, както всъщност препоръчват janoaria и radinaL Аз обаче не съм сигурна до колко бих имала смелостта го направя.


    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.12 02:40#9mariamariaНовакРегистрация: 20.02.12Град: -Отговори: 4от: Един мъж често се явява в сънищата миjanoaria интересен отговор,благодаря ти,но не разбрах към мен или към HIDRA се обръщаш? :y:

    HIDRA за мъжа не знам дали ще имаш смелост,но защо не потърсиш тази твоя стара приятелка?Поне ще разбереш дали предчувствието ти е правилно.
    Ето аз продължавам да си го сънувам и вече не знам наистина какво да мисля.
    Нямам никаква смелост да му се обадя.Между другото и ние сме били професионално обвързани))

    И аз като теб сънувам хора,които не познавам.
    Два пъти ми се е случвало да сънувам хора и да се запознавам в последствие с тях.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.02.12 05:13#10Geri JordanGeri JordanНовакРегистрация: 19.02.12Град: -Отговори: 7от: Един мъж често се явява в сънищата миmarvelous, така е, но винаги остава да ни гризе любопитство, защо точно него. Обикновенно сънищата се свързват с тълкуване на нещо или за самите нас или за сънувания човек. Не знам как е при теб, но аз сънувам ли познат/а на сутринта винаги си задавам въпросите:Как е? Какво ли се случва с него/я? Относно приятелката ми, видахме се съвсем случайно в родния ни град това се случи малко преди да родя. Тя определено беше изненадана да ме види в това положение, а аз се изненадах от вида и повехнал, застаряващ. Но ето, че продължавам да я сънувам, навярно имаме недоизказани неща, раздялата ни беше драматична.
    Аз също съм сънувала непознат мъж, който след това срещнах реално, чувството не може да се опише. Разбирам колебанието ти да му се обадиш, но ако това продължи поне може да се информираш за него със съобщение. Аз за себе си стигнах до този извод, ако сънят ми се повтори ще му пиша, ей така чисто приятелски
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.02.12 12:52#11mariamariaНовакРегистрация: 20.02.12Град: -Отговори: 4от: Един мъж често се явява в сънищата миЗдравей Hidra,
    когато сънувам,по скоро се замислям цялостно върху съня,отколкото върху човека познат или не, който се е появил.Е имало е и случаи,когато мисля за човека,добре ли е и т.н,зависи просто от съня.
    Но никога не ми се беше случвало толкова често да сънувам един и същ човек,даже никога не съм писала във форум по такива въпроси
    Тази твоя стара приятелка може да я сънуваш най-вероятно, за това,че има неизказани неща между вас,а и заради последната ви среща.
    Замисляла ли си се,че външният и вид може много да те е трогнал,дори и подсъзнателно и това да те кара да мислиш за нея и да я сънуваш?

    Както при мен така и при теб,най-вероятно съня с мъжа има и между нас недоизказани неща,може би от тяхна страна най-вече.Явно и те мислят за нас или подсъзнателно имат нужда от нас в живота си в момента,знам ли и аз вече...добре си го решила,пиши му,виж какво ще излезе и какво ще каже.
    Ще ми е интересно да споделиш,не подробности,а като цяло))
    Аз ако се престраша,също ще ти кажа какво е станало.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.12 10:19#12Geri JordanGeri JordanНовакРегистрация: 19.02.12Град: -Отговори: 7от: Един мъж често се явява в сънищата миПривет marvelous

    Аз също никога не съм писала за сънищата си във форуми. Сетих се за този, защото понякога съм търсила тълкуване на съня си тук. Но след поредния такъв сън, реших да попитам и много ми е приятно, че се получи такава дискусия.
    За моята приятелка, сънувам я отдавна, дори преди да я срещна пак я сънувах периодично.
    Знаеш ли marvelous какво си мисля, дали тези сънища свързани с мъже не са някакъв знак, че нещо ни липсва в реалната връзка?
    Разбира се, че ще ти разкажа, когато се реша да се позаинтересувам какво се случва с мъжа когото сънувам. Нямам представа това кога ще се случи, обикновено действам спонтанно. А и в момента се намирам в чужбина, може би когато се прибера в БГ да го направя.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.12 09:14#13AleksandraAleksandraНовакРегистрация: 22.03.12Град: -Отговори: 1от: Един мъж често се явява в сънищата миЗдравейте От 3месеца сънувам бившия ми приятел Много го обичах но се разделихме а сега не спирам да го сънувам Моля ви помогнетеОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.12 09:47#14MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Един мъж често се явява в сънищата миОт известно време сънувам един мой преподавател, в сънищата винаги ми се усмихва. Имах един много ярък сън, в който участваше и братовчедка ми, която в съня беше дете, а в реалността е на 17/18 г. Двете бяхме в някакъв магазин докато разглеждахме магазина тогава видяхме преподавателя ми, само да кажа, че той не е възрастен чичко. Братовчедка ми ме задърпа за ръката и ми каза ''виж как те гледа, той те харесва'', повтори го поне 3 пъти през целия сън. Започнах да мисля, че братовчедка ми все пак май е права. Аз го погледнах няколко пъти, той всеки път ми се усмихваше. Последният път сънувах още по-голяма глупост, сънувах, че сме влюбени. Миналата седмица го сънувах три поредни нощи.
    За пръв път през живота си сънувам човек, който не познавам, и толкова често. Хубавото в сънищата ми е, че винаги е добронамерен и усмихнат. Първият път, когато го сънувах бях във залата за лекции, преподаваше както винаги, тогава аз излязох и до изтича след мен и ме прегърна, беше толкова истинско, че в съня си , а и след като се събудих чувствах допира му. Беше удивително, досега съм нямала сън, в който да почувствам такава близост. Обикновено лицата, които сънувам, но рядко са роднини/живи и починали/ и бивши приятели, сънищата не са особено приятни.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest