Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Защо толкова често сънувам дявола?

Защо толкова често сънувам дявола?

  • 11.02.12 07:00#1Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89Защо толкова често сънувам дявола?Искам да разбера защо толкова често сънувам дявола ? Сънувам го някъде от 13 годишна ..Имало е случаи в които го сънувам всеки ден в течение на седмица .. И всеки път сънувам различен сън никога не се повтарят .. Някой друг сънува ли го толкова често и какво обяснение имате за подобни сънища .. Само да поясня не гледам филми на ужасите въобще не гледам телевизия напоследък .. Понякога тези сънища са толкова гадни че после цял ден се оглеждам ..

    Казвала съм всякакви молитви преди да си легна но досега ефект няма ..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.02.12 08:55#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Защо толкова често сънувам дявола?Може би просто си се впечатлила от нещо.Дяволът не съществува според мен.Не знам дали си чела една история на някакъв "Генади" с Дявола, но това определено са глупости!Просто не мисли за това и може би сънищата ще спрат. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.12 05:27#3wlinkwlinkНовакРегистрация: 29.04.11Град: -Отговори: 38от: Защо толкова често сънувам дявола?Дай повече инфо де.

    Какво по принцип се случва??
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.12 09:08#4wlinkwlinkНовакРегистрация: 29.04.11Град: -Отговори: 38от: Защо толкова често сънувам дявола?Ето стандартния отговор ако нещо забравя да влезна пак: това символизира пътя на момиче.

    Момчетата и момичетата имат различни изпитания.
    За момче е да бъде мъжествен, смел и следва истински съдбата си.

    А за момиче е да се опази.
    Дявола символизира възможно най-недостония тип, който яко съсипва женското качество.

    Така че си пази душата докато се появи някой да те пази.

    Иначе това е добър белег, че толкова те преследва значи си струваш, хехе
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.12 10:31#5мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Защо толкова често сънувам дявола?Обърни се към kdon4ev
    тои е добър по тези неща
    Меги
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.12 03:02#6gerganagerganaНовакРегистрация: 03.05.11Град: -Отговори: 11от: Защо толкова често сънувам дявола?аз го сънувам много често бях спряла за известно време но пак се появи(преди сън не мисля за него когато не очаквам се появява но обикновено в разли4ен вид и лице.слy4вало се е да го сънувам 2 пъти един и същи сън 2 нощи под ред )ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest