Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Разваляне на магия

Разваляне на магия

  • 11.02.12 03:01#1kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64Разваляне на магияПреди време имах направена много лоша магия за смърт от една дърта вещица. Бях доста зле и понеже не бях напълно начинаещ в магията реших да си помогна сам вместо да търся помощ от врачки и ходжи. Изпробвах какви ли не методи и накрая успях.

    Това, което помага са: ритуали с кристали, леене на восък, но си има технология, осветяване на вода и др.

    Много ми е интересно някой имал ли е подобни проблеми и как се справил с тях. Това магията е много лошо нещо, обгръща те като мъгла и постепенно навлиза в теб като ти руши живота докато те убие и няма каде да избягаш.

    Сега си мисля, че ако имате мисли за самоубийство, безпричинна тревожност и преумора, липса на тонус и енергия - да знаете че има вариянт и ви е направил някой нещо.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.12 11:20#2KasianKasianНовакРегистрация: 11.02.12Град: -Отговори: 1от: Разваляне на магияМагията в никакъв случай не се разваля с магия! Това води до обратен ефект, в смисъл че всички такива са направени чрез силата на дявола.
    Магиите се развалят само от духовници чрез специални молитвени последования.Както и изгонване на бесове,Гонене на духове от домове и пр...
    "болни изцерявайте, прокажени очиствайте, мъртви възкресявайте, бесове
    изгонвайте. Даром получихте, даром давайте."(Мат. 10:8)
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.02.12 06:45#3karlikarliНовакРегистрация: 14.02.12Град: -Отговори: 2от: Разваляне на магияКак може човек да разбере дали има магия? Например за "неуспех" или нещо. Не съм навътре с тези неща. Но от малка имаме съмнения, че имам направена магия. Никога не сме предприемали нещо, защото не знаем къде, как и кого.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.02.12 03:59#4kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Разваляне на магияАз по принуда се научих как да развалям докато се изчистя от моята,десет години 4етях ипроучвах и накрая успях, ако искаш ми пиши на лични има начини aspekt1@abv.bgОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.12 06:20#5MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Разваляне на магияkdon4ev :Сега си мисля, че ако имате мисли за самоубийство, безпричинна тревожност и преумора, липса на тонус и енергия-да знаете че има вариант и ви е направил някой нещо.
    Аз изпитвам тази симптоми, с изключение на самоубийството, но понякога така ми става зле, че ми иска да не се бях родила.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.03.12 04:08#6bertabertaНовакРегистрация: 22.03.12Град: ВарнаОтговори: 25от: Разваляне на магиямного те моля кажи ми как да си помогна защото и аз мисля че са ми направили нещоОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest