Развита интуиция

  • 07.02.12 05:38#1ИмеИмеНовакРегистрация: 22.01.12Град: АйтосОтговори: 3Развита интуицияЗдравейте!!!

    Аз по принцип съм от тези,които не вярват много, много в свръхестествени неща. Е, да понякога признавам, че има нещо такова, но в повечето случаи съм отрицателно настроена.

    Работата е там, че от известно време се хващам да предусещам някои близки събития. Например когато се колебая дали нещо ще се случи или не, все повече и повече пъти усещам отговорът.

    Въпросът ми е наистина ли имам добре развита интуиция или си въобразявам? Ако да как да я усъвършенствам и как да разбера кога ме подвежда.

    Благодаря Ви!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.12 10:00#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Развита интуицияСпоред мен наистина имаш развита интуиция.Може би точно защото не вярваш в свръхестественото, интуицията е започнала да се развива, за да ти докаже, че трябва да вярваш повече и да се вслушваш в нея.Не че аз много го правя, тъй като и аз съм като теб, само че аз вярвам в свръхестественото.Просто...когато някой ти звънне по телефона, се опитай да познаеш кой е, преди да си видяла.Може това да я развие и да ти помогне за в бъдеще.Или ако сънуваш сънища, просто повече им вярвай и бъди предпазлива.Понякога ако не разтълкуваш правилно сънищата, можеш да пострадаш!Особено ако са пророчески. Дано да съм успяла да ти помогна! ОтговорОтговор с цитат
  • 09.02.12 02:18#3AngelaAngelaНовакРегистрация: 09.02.12Град: -Отговори: 1от: Развита интуицияDobre de az kak da si razvia intuiciata?
    Blagodaria na tozi koito mi pomogne.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.06.12 02:23#4АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Развита интуицияСъщо зависи и коя зодия си!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.12 10:40#5GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Развита интуицияРазвиването на интуицията ти ще дойде само.Няма как да насилиш нещо което не ти е писано да го развиеш в такава възраст,за тези неща се изисква много време. Сега ще започнеш да предусещаш, по нататък ще започнеш и други неща да правиш. В момента ти е започнато обучение, което ще е на периоди.В някой дни ще предусещаш нещата, в други не.Най-вероятно ще започнеш и да сънуваш.

    Не мисли,а чувствай СЪС СЪРЦЕТО.Ще видиш резултат,и ще се учудиш колко добре усещаш нещата.




    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.13 07:30#6Mimata_Mimata_НовакРегистрация: 13.01.13Град: -Отговори: 17от: Развита интуицияСлучвало ми се е ,но не знам точно какво е ! :wink: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest