Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Вярно ли е за самоубийството

Вярно ли е за самоубийството

  • 24.01.12 01:51#1Mirela StoichevaMirela StoichevaНовакРегистрация: 10.01.12Град: СливенОтговори: 5Вярно ли е за самоубийствотоЗдравейте! Значи направо..Снощи във форума четох за една жена която се самоубила и решила да убие и детето си. Скочила е от 70-80 метрова скала, но е била под влиянието на дух самоубиец(жена). Там пишеше, че ако около човек има дух на самоубиец, който се е самоубил по една или друга причина, не иска да премине отвъд и усеща къде има жив човек с проблем и се запътва към него. Когато се появи около човека, той(човека) започва да си мисли за самоубийства и дори да изпълни мислите за самоубийства.

    Исках да попитам вярно ли е, защото преди около два месеца ми се случи нещо такова. Значи тогава имах гадже(което сега ми е бивш), но аз усещах че той губи интерес към мен и се бях депресирала. Излизахме по веднъж, два пъти най-много в седмицата, но аз сякаш бях невидима, не ми обръщаше внимание. Само от време на време идваше при мен и ме целуваше по един-два пъти. И вече последните дни преди да скъсаме бях в отчаяно състояние. Бях се депресирала,постоянно плачех и слушах тъжни бг песни. Постоянно си мислех за самоубийства. Мислех си да си прережа сънната артерия :x: ,мислех си да скоча от блока, мислех си да се застрелям с револвера(пистолет) на баща ми, мислех си да глътна нож и все такива.

    След като скъсахме аз продължих да си мисля за такива неща. :x: Единия път даже когато се къпех щях да си отрежа сънната артерия, бях си опряла ножа до врата, но се отказах. След това близо две седмици бях в депресия и пак мислех за самоубийства. Да се обеся, да се застрелям и такива.

    След около седмица започнах да се завръщам към живота(тоест не бях толкова депресирана). След около две-три седмици вече ми нямаше нищо.

    Възможно ли е да е имало дух на самоубиец вкъщи, който е усетил че имам проблем(това с бившото ми гадже).
    Ако имате нещо на ум пишете. :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.04.12 02:36#2xNirvanAxxNirvanAxНовакРегистрация: 11.04.12Град: СофияОтговори: 24от: Вярно ли е за самоубийствотоМи да, вярно е според мен. В предишното ми училище бях като обсебена.. О.О .. Режех си ръцете, щях да скоча от блок през голямото междучасие, давех се в мивките, прещипвах си ръцете на прозорците, съпвах се нарочно, биех се у стъклата, ходих с няколко номера по-малки обувки за да ме боли, трошех стъкла с главата си, порязвах се с тях, заливах се с врящи неща, бесех се на лампите.. ВЯРВАШ МИ НАЛИ?! ОтговорОтговор с цитат
  • 04.05.12 07:39#3bertabertaНовакРегистрация: 22.03.12Град: ВарнаОтговори: 25от: Вярно ли е за самоубийствотощом ти е минало за 1-2 седмици за каква любов говориш тогава.Когато се влюбиш наистина ще разбереш че човек не се самоубива от любов никога-именно защото не може да живее далеч от любовта си.Самоубиват се хората които не могат да понесат че другия е щастлив с други хора, а той е самотен,като мине време всичко отминава.Страшно е когато почине любим човек-но и тогава ,ако наистина си обичал/обичан/връзката някак -не се губи.Така че защо да се самоубиваш?Така че всеки път като се разделиш с някой остави времето да мине и после продължи живота си/ :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.12 01:22#4monikamonikaНовакРегистрация: 26.08.12Град: -Отговори: 7от: Вярно ли е за самоубийствотоНарича се пубертет, желание за внимание, чувство на пренабрегване, емо ... няма нищоо общо с духове...ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.12 08:29#5Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Вярно ли е за самоубийствотоardentika :Нарича се пубертет, желание за внимание, чувство на пренабрегване, емо ... няма нищоо общо с духове...

    Тия неща също, но никога няма само една страна на нещата... Така че може и споменатите по-горе неща да е, но може и дух да е... Пък може и някаква комбинация...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.12 05:58#6MinchoMinchoНовакРегистрация: 24.11.12Град: СавиноОтговори: 19от: Вярно ли е за самоубийствотоимало е дух на самоубиец само в главата ти. Явно си със слаба психика. Не знам на колко години си ама, щом ти е минало за 2 седмици никаква любов не е било. Прави като една позната преди да оставиш единия хващай нов да няма депресии . А и такъв вид депресия най-лесно се лекува със секс, което е фактОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest