Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Страшен сън със зъби

Страшен сън със зъби

  • 22.01.12 12:26#1ИмеИмеНовакРегистрация: 22.01.12Град: АйтосОтговори: 3Страшен сън със зъбиbАз сънувах, че ми се клати 1 от горните резци. Побутвах го с език 3-4 пъти, като последния беше да падне,н о после се оправи сякаш нищо не е било.

    А малко преди или малко след сънувах, че една част от пломбата на кътника се е отчупила и отивах да я изплюя.

    Някой може ли да ги разтълкува, ще съм му много благодарна /b :yawn:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.12 04:00#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Страшен сън със зъбиЧувала съм, че когато сънуваш, че ти се клати зъб, ще загубиш близък човек.Не знам доколко е вярно, но не ти пожелавам да разбираш. ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.12 06:00#3ИмеИмеНовакРегистрация: 22.01.12Град: АйтосОтговори: 3от: Страшен сън със зъбиДа,но той не падна,само си се люшкаше!Иначе,мерси за отговора :kiss: ОтговорОтговор с цитат
  • 23.01.12 04:34#4АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Страшен сън със зъбиМоля ОтговорОтговор с цитат
  • 04.07.12 11:50#5ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Страшен сън със зъбиСъжалявам, но сънуваш ли, че ти падат зъбите означава смърт.. Не е ясно дали е твоя или нечия друга.. Ако ти се е клатил, значи ще загубиш близък човек.. Но пък казваш, че после се е оправил, сякаш не се е клатил.. Това може би значи, че някой твой близък е бил на косъм да умре, но се е спасил.. Лелее, това би било доста страшничко.. :blush: :blush: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.12 01:31#6MinchoMinchoНовакРегистрация: 24.11.12Град: СавиноОтговори: 19от: Страшен сън със зъбии аз знам, че като ти падне зъб насън някой твой много близък ще почине. И аз съм сънувал подобен сън само че моя беше по различен. Плюя зъбът в мивката гледам се на огледалото, а той си е на мястото и доста се стреснах тогава. Ама нищо лошо не се случиОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest