Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Какво е да сънуваш близка жена в бяла рокля

Какво е да сънуваш близка жена в бяла рокля

  • 21.01.12 09:03#1ПолиПолиНовакРегистрация: 21.01.12Град: -Отговори: 1Какво е да сънуваш близка жена в бяла рокляМоля ви, помогнете. Какво означава, ако сънуваш близка жена в бяла рокля. Моя близка е сънувала дъщеря си в бяла рокля.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.01.12 11:21#2rebelgirlrebelgirlНовакРегистрация: 21.12.11Град: -Отговори: 2от: Какво е да сънуваш близка жена в бяла рокляПреди 1 месеца,дни преди да почине чичо ми ,майка ми ме беше сънувала в бяла рокля.Но аз смятам,че всеки сън си е индивидуален и че понякога не отговарят напълно.В този сън може и самият цвят да е това,което предвещава нещо ,а не цялостната композиция-бяла рокля.ОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.12 09:43#3ПолиПолиНовакРегистрация: 21.01.12Град: -Отговори: 1от: Какво е да сънуваш близка жена в бяла рокляВ крайна сметка аз разбрах, че тя е сънувала дъщеря си и е казала, че тя втори път бяла рокля няма да облече и се е мернало нещо бяло, но всъщност не е видяла дъщеря си в бялата рокля. Така го бях написала, тъй като не ми бяха разказали съня както трябва май. Ако някой може да разтълкува, това което сега написах. Макар, че аз не вярвам, че ще се случи нещо лошо.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest