Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Имам чувството че чета мисли

Имам чувството че чета мисли

  • 12.01.12 12:24#1Mirela StoichevaMirela StoichevaНовакРегистрация: 10.01.12Град: СливенОтговори: 5Имам чувството че чета мислиЗдравейте! Можете ли да ми помогнете?Имам един проблем..Имам чувството, че чета мисли и предсказвам малки неща които ще се случат след минути. Ето ще ви дам примери:

    Значи ония ден излизахме с приятели и по едно време нещо ми мина през ума и казах на една моя приятелка(от групичката) "Внимавай,ще се спънеш!".А тя ми отговори с нещо подобно на това:"Да сигурно.Ти ще ме спънеш.."или нещо такова беше. След около минута се спъна в една надигната плочка и падна.Аз й казах"Нали ти казах!".На другия ден отивах към тях защото пак щяхме да излизаме.

    Докато чакахме другите у приятелката ми си говорихме (не помня за какво беше) и ми мина нещо като вагон от думи,малко объркани,но ги разбрах.След това тя каза това в объркания ред в който ги видях в главата си.
    Имам още много истории,но ако взема да ги пиша трябва книга два тома да напиша Ако има някой същия като мен пишете на скайп: mirela2801
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.06.12 02:25#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Имам чувството че чета мислиМоже би не четеш мисли, а имаш силно развита интуиция или виждаш бъдещето!!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 28.06.12 04:22#3Соня ЙовчеваСоня ЙовчеваНовакРегистрация: 28.06.12Град: ГабровоОтговори: 1от: Имам чувството че чета мислимн филми гледашОтговорОтговор с цитат
  • 03.07.12 08:19#4ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Имам чувството че чета мислиМоже би случайно познаваш, или просто познаваш много добре приятелките си.. Но не се знае.. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.12 06:16#5GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Имам чувството че чета мислиНапротив - мисли може да чете.Нито си набива филм нито нищо.
    Явно вибрацията ти е по-висока и успяваш да уловиш мисли на близки.То от там се започва. С тези които имаш най-силна връзка.

    Няма да ти обеснявам от къде знам. Но имай на изпредвид че когато успееш да развиеш това което ти е дадено, трябва да го ползваш само и единствено за добро.В противен случай не те очаква нищо хубаво.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest