Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Помогнете ми..Имам странен проблем..

Помогнете ми..Имам странен проблем..

  • 12.01.12 12:04#1Mirela StoichevaMirela StoichevaНовакРегистрация: 10.01.12Град: СливенОтговори: 5Помогнете ми..Имам странен проблем..Преди няколко години се появи това и вече ме влудява!

    Значи проблемът ми е следния:
    Преди 7-8 години започна да ми става много студено. Това се случва всяка вечер в периода 23:30-00:30 часа. Става ми адски студено, не мога да се стопля по никакъв начин и стане ли 00:31 и всичко отминава.

    Чела съм че във 00:00 излизат духовете от подземния свят на нашия и за да отворят портал към нашия свят използват енергията на хората,но някои не усещат, а други ги заболява глава, получават световъртеж или.. им става много студено.

    Понякога имам чувството че някой ме наблюдава втренчено и ми става едно такова гадно.А на селото ми,къщата ни е на два етажа и когато се кача на втория етаж сама и имам постоянното чувство че някой ме гледа втренчено и всеки момент ще ме нападне,но там няма никой.

    Четох също, че домашните любимци като кучета и котки усещат когато има дух във стаята. Обикновено се стряскали,настръхвали,но не издавали и звук и обикновено излизали от стаята с подвита опашка.Аз имам куче /пинчер/ и сега докато ти пиша това ми е адски студено,не мога да се стопля, а до преди десет минути ми нямаше нищо и кучето беше зад мен, спеше на стола,а изведнъж ми стана много студено, а кучето настръхна и излезе от стаята без да издаде и звук.

    Можеш ли да ми помогнеш,да ми кажеш на какво се дължи този студ който ме обзема в точния час

    23:30-00:30?Винаги тогава ми става студено. Стане ли точно 23:30 още на 2-рата секунда ми става студено,а мине ли 00:30 и стане 00:31 всичко минава все едно не е било,и така вече 7-8 години.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.12 03:34#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Помогнете ми..Имам странен проблем..ти на колко си години?ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.12 12:11#3Mirela StoichevaMirela StoichevaНовакРегистрация: 10.01.12Град: СливенОтговори: 5от: Помогнете ми..Имам странен проблем..13 ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.12 01:36#4АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Помогнете ми..Имам странен проблем..И аз съм на толкова.И на мен са ми се случвали подобни неща и мисля, че те преследват духове.А и да не те преследват, има около теб такива. :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.12 02:08#5Mirela StoichevaMirela StoichevaНовакРегистрация: 10.01.12Град: СливенОтговори: 5от: Помогнете ми..Имам странен проблем..Преди около две-три години за малко да умра от измръзване точно заради това че ми става студено.Точно в 00:00 се случи това.Може би тогава ме преслесваше дух.Ходих при една баба на селото ми която се занимава със свръхестествени паботи,но също лее и куршум.Аз ходих при нея да ми лее куршум,но още щом влязах през прага на вратата тя ми каза:
    -Излез и не мърдай от там!
    После ми каза че със себе си нося странна и лоша енергия.След това прави нещо,но не се сещам какво а накрая ме пръска със светена вода.След това близо ест месеца ми нямаше нищо,а след тези шест месеца отново запчнаха проявите. :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.01.12 07:20#6TsvetelinaTsvetelinaНовакРегистрация: 18.11.11Град: ПловдивОтговори: 1от: Помогнете ми..Имам странен проблем..ne se plashi sled vreme shte ovladeesh polujenieto! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 09.02.12 02:23#7Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16от: Помогнете ми..Имам странен проблем..Здрасти.В моята компания преди години имаше подобен случай моя приятелка както си чете книга усеща че някой я гледа гледа няма никой след малко все едно някой сяда на леглото до нея и едва ли не я избутва от там крясъци писъци ужас :evil: .Говорехме с мой познат който се занимава горе долу с такива неща според него това е дух който му е домъчняло за "земната среда" и повече няма да се яви но за всеки случай тя си взе котка прикади с тамян и наръси със светена вода за всеки случай от тогава няма проблем.
    Освен Котката и гризачите усещат кучетата не имаше проучване някъде ,но съм забравил къде беше ако се сетя ще пратя линк
    Успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.12 05:14#8Mirela StoichevaMirela StoichevaНовакРегистрация: 10.01.12Град: СливенОтговори: 5от: Помогнете ми..Имам странен проблем..ами аз хамстер и куче имам освен и котка да си вземаОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.12 09:34#9Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16от: Помогнете ми..Имам странен проблем..ще стане весело с котката и хамстера  кучето до колко знам, а и так са ми казвали не усеща ОтговорОтговор с цитат
  • 12.04.12 12:15#10xNirvanAxxNirvanAxНовакРегистрация: 11.04.12Град: СофияОтговори: 24от: Помогнете ми..Имам странен проблем..Въобразяш си. Духовете не нападат хора. Полтъргайсите-да.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.05.12 09:17#11bertabertaНовакРегистрация: 22.03.12Град: ВарнаОтговори: 25от: Помогнете ми..Имам странен проблем..да ти кажа и на мен често ми става така,не знам причината,и вчера-на вън е 25гр, а аз съм в леглото завита и леглото ми е лед,обаче му намерих цаката-купих си електрическо одеяло и си го включвам ,какво като в стаята е жега,леглото ми е лед като го пипнеш.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest