Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Една история която ме накара да настръхна...

Една история която ме накара да настръхна...

  • 11.01.12 04:37#1Mirela StoichevaMirela StoichevaНовакРегистрация: 10.01.12Град: СливенОтговори: 5Една история която ме накара да настръхна...Жани и Лили били студентки и големи купонджийки. Също така и споделяли едно общежитие заедно и били най-добри приятелки. Една събота вечер имало голям купон и те, естествено решили да отидат. Тоно преди да тръгнат /към 22:00 часа/, на Лили и станало лошо и решила да остане в леглото и да си почива. Жани искала да остане с нея, но Лили и казала да не се тревожи и да тръгва за купона.

    Когато Жани излязла от входа и се заптила към купона се сетила, че си е забравила телефона и решила да се върне. Когато стигнала пред входната врата, решила да не пали лампата, за да не притеснява приятелката си, ако е заспала. Намерила телефона си и тръгнала за купона. Прибрала се сутринта към 8:00ч. и решила да иде в спалнята да провери Лили. Когато влязла в стаята видяла приятелката си с прерязано гърло и извадени очи, а на огледалото пишело "Радвай се, че не светна лампата"

    На мене доста време ми трябваше да спра да се страхувам от историята.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.12 03:10#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Една история която ме накара да настръхна...Според мен това не е истинска история.Откъде си я намерила? ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.12 08:12#3АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Една история която ме накара да настръхна...Не знам, но аз мисля, че това е невъзможно да е истина.Кой би искал да убие момичето?Това са глупости.Нали знаеш, че има хора, които си измислят страшни истории, за да плашат хората или просто ей така.Не се връзвай, това е нереално...точно пък с прерязано гърло и извадени очи.... :x: Не се тревожи!От какво си се страхувала? И на теб ли да не ти се случи? Няма да стане, споко!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 16.01.12 03:48#4Mirela StoichevaMirela StoichevaНовакРегистрация: 10.01.12Град: СливенОтговори: 5от: Една история която ме накара да настръхна...Ами намерих я в един сайт. Не знам дали е истинска,но пишеше че е по действителен случай,ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.12 08:54#5ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Една история която ме накара да настръхна...Хей.. От плашливите съм, моля ви.. :SОтговорОтговор с цитат
  • 03.07.12 10:57#6МимаМимаНовакРегистрация: 02.05.12Град: ПловдивОтговори: 16от: Една история която ме накара да настръхна...Хареса ми историята. Прилича на историите на Стивън Кинг.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.12 08:33#7Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Една история която ме накара да настръхна...По Дяволите, трябваше да предупредиш, че е чак така! Сега не знам да светкам ли, или да гася лампите в нас!!!!!?!?!?!?! :yawn: :yawn: :yawn: :cry: :cry: :yawn: :yawn: :yawn: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest