Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Случки за духове - от всеки за всеки

Случки за духове - от всеки за всеки

  • 04.01.12 07:20#1АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112Случки за духове - от всеки за всеки Здравейте! В тази тема няма да ви разкажа нищо за себе си, а ще ви помоля да разкажете своите случки с духове. Всички странни случки, които са ви се случвали. Моля ви, така може да си даваме взаимно съвети.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.01.12 11:17#2onyonyНовакРегистрация: 30.08.11Град: -Отговори: 5от: Случки за духове - от всеки за всеки [b]Добре,ето моята история.
    Значи при мен нещата започнаха преди около седмица.
    От известно време в новият ни дом се чуват разни неща.Викове,стъпки,тропоти,тряскане на врати-но няма никого.И все аз ги чувам тези неща.Нито нашите,нито приятелите които си каня у дома.Чувствам се като ,,между чука и наковалнята" не знам,полудявам ли (защото къщата,не е една от най-новите и прекрасни къщи),или наистина се чуват и има нещо.Но в едно съм сигурна-това което чувам не ме плаши особено.. = )[/b]
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.03.12 11:37#3MorenaMorenaНовакРегистрация: 05.01.12Град: Стара ЗагораОтговори: 6от: Случки за духове - от всеки за всеки Много са ...бутане на маса, веднъж се премести дори една чаша докато лежах на леглото с котката /страшно много се уплаших/, чукане по прозорци, гардероби.
    Преди няколко години на гроба на един мой роднина видях една сянка, кръжеше около нас докато не отидохме до къщата на едни роднини и там стана страшно, изведнъж небето се напълни с духове :yawn: никой не ги виждаше направо си мислех, че откачам.. :x: кого ли не питах ''виждате ли ги? '' Никой не ги виждаше освен аз. Години по-късно така и не разбрах коя беше тази сянка и защо след появата й започнах да виждам тези неща. Не мисля, че имам някакви специални способности, защото досега щеше да има някакво развитие досега..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.12 09:33#4mariqmariqНовакРегистрация: 12.02.12Град: ПловдивОтговори: 4от: Случки за духове - от всеки за всеки [i]Здравейте аз съм на 13 и когато съм сама в нас постоянно чувам стъпки,студено ми е а съм облечена дебело и не съм болна примерно да ме тресе,падане на халати,движене на пердета без вятър,и още странни и страшни неща списъкът е много дълъг а никои не ми вярва но тук срещнах сродни души ако така мога да се изразя :yawn: :yawn: :yawn: :x: :x: :x: понякога наистина много ме е страх.Не е внушение понеже е от доста време.Някакви идеи,предложения....всяка помощ е добре дошла :x: :x: :x: :x: :yawn: :yawn: :yawn: ОтговорОтговор с цитат
  • 01.04.12 05:01#5АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Случки за духове - от всеки за всеки Здравей, Мими! Радвам се, че сподели твоите неволи.Мога да ти кажа, че на мен ми се случват странни неща от повече от 2 год.: чуване на гласове и стъпки, падане на разни неща, усещане на присъствие, странни сънища с починали близки, понякога само с гробища и т.н.Чудесно те разбирам, защото и аз съм в същото положение.Според мен може да е полтъргайст или...нещо друго зло.
    Ще се радвам, ако споделиш повече за твоите случки, така може да успеем взаимно да си помогнем.И между другото, аз съм на 14.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.12 09:35#6Dany89Dany89НовакРегистрация: 27.03.12Град: -Отговори: 8от: Случки за духове - от всеки за всеки Интерестно ми е защо ви е страх след като незнаете какво е ... може да е някой добър дух а не лош и просто да търси помощ кой знаеОтговорОтговор с цитат
  • 25.05.12 11:50#7ExecuteExecuteНовакРегистрация: 25.05.12Град: -Отговори: 23от: Случки за духове - от всеки за всеки mimito3630 : [i]Здравейте аз съм на 13 и когато съм сама в нас постоянно чувам стъпки,студено ми е а съм облечена дебело и не съм болна примерно да ме тресе,падане на халати,движене на пердета без вятър,и още странни и страшни неща списъкът е много дълъг а никои не ми вярва но тук срещнах сродни души ако така мога да се изразя :yawn: :yawn: :yawn: :x: :x: :x: понякога наистина много ме е страх.Не е внушение понеже е от доста време.Някакви идеи,предложения....всяка помощ е добре дошла :x: :x: :x: :x: :yawn: :yawn: :yawn:

    Защо те е страх? Каква е причината като усетиш присъствието го питай какво е какво иска ... а не да те е страх страхъ не помага само пречи . Тези от долу искат да те е страх хранят се със страхъ па и може да си вношаваш направи това което ти казах
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.12 12:29#8ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Случки за духове - от всеки за всеки Здравейте,страхотна тема!Мога да ви кажа,че няма нищо страшно(освен неочакваната им поява). Те няма да ви направят нищо лошо и няма смисъл от страхове.Аз съм на почти 19г а странните неща започнаха дооооста отдавна-10-ина години горе долу.Започна се с предчувствия и някакви странни усещания докато преди 4 год не се превърна във видения (от миналото и бъдещето)и виждане/усещане на духове.Да, в началото е стресиращо, но после вече се свиква.Поява на починали роднини или пък на напълно непознати, изстрадали хора/души - това се превръща в ежедневие и нещо напълно нормално.Трябва да се научите да разпознавате кои са добри и кои не,дали са доволни или не и тн. . . просто се доверете на шестото си чувство ако наистина имате дарба, то никога няма да ви излъже и постоянно ще ви се доказва.Има периоди, в които всичко сякаш замира и почвате да си мислите,че сте загубили способностите си.Е да ама не! Просто през това време под/съзнанието са заети с нещо по-важно или сте пренатоварени,изморени и недоспали, но бъдете сигурни тези умения не си отиват сами,само вие можете да ги затриете примерно с липса на тренировки,загуба на вяра или отричане , но сигурно ще е само привидно.Моят съвет е да четете колкото се може повече подобна литература, но за предпочитане са книгите. А доколкото вашите години . . . прочетете за индиговите и кристалните деца и проверете да не би да не сте такива,защото за тях е доста характерно да им се отключват способностите в ранна детска възраст.Но не се плашете това е страшно хубаво нещо! Да, ние сме странни, но пък по-готини от нас няма (или поне за сега). ps: Отностно историите . . . какво да ви разкажа. . . те са си еднакви историите. Появяват се бързо и рязко от нищото,ако не ги забележиш започват със странните звуци за да ти превлекат вниманието, плашат те до смърт и в повечето случеи изчезват(може би защото самите ние ги плашим с викове примерно )Просто идеята е да не се плашим , защото така не помагаме нито на себе си (да се развием примерно) нито на тях (ако търсят помощ)По-натам като се свикне със всичко това трябва да се установи някакъв контакт, да се разбере кой е какво иска и що е при нас и такива ми ти работи.Пък и ако тръгна да разказвам доста място ще заема (не са 1-2 случки все пак), пък ако разказвам и с подробности съвсем да не говорим,че някои могат да се наплашат от твърде подробно описаните . . .неща. Надявам се да съм помогнала все с нещо или пък ако не то поне да не го броите за спам ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.13 01:48#9AleksandurAleksandurНовакРегистрация: 21.02.13Град: СофияОтговори: 2от: Случки за духове - от всеки за всеки При мен случката е със "Самодиви". Със мой приятел бяхме на село близко до Костинброд. Това село е пълно със слухове за самодиви и всякакви паранормални явления. Беше към 3 часа сутринта, а на нас ни беше доста скучно. Приятелят ми живее в края на селото близко до един мост, а от другата страна са полета и гора. Решихме да се разходим (Взехме си въздушните пушки за всеки случай.)Ходихме около 15 минути, след което погледнахме към моста. Казах му:
    Стой ! Мисля че видях нещо да се движи...
    Преструва ти се, просто върви.

    Реших че ми се спи, затова продължихме. След още 5 минути ходене, отново забелязах този сиует на моста. Този път по-ярък и странен. Приличаше на жена със бяла носия, тя просто ходеше и сякаш пееше. Приятелят ми замръзна на място след което каза:

    Това е самодива ! Сигурен съм !
    Чакай какво ? Баламосваш ме братле..
    Не, не ! Това не е първият път във който я виждат. Стой и не мърдай.

    Гледахме я известно време, докато не се чу странен звук. Сякаш някой удари метална ограда със пръчка. Усети се лек вятър, а след това тя изчезна. Побиват ме тръпки докато пиша това, но беше тръпка която няма да забравя
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.08.13 02:42#10ПламенПламенНовакРегистрация: 10.07.13Град: ЗеменОтговори: 6от: Случки за духове - от всеки за всеки Котката ми умря преди 1 година и оттогава вечер чувам котка да мяука и да падат неща от места където само котката ми се катереше.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.03.14 10:44#11NeMe InteresuvashNeMe InteresuvashНовакРегистрация: 20.03.14Град: -Отговори: -от: Случки за духове - от всеки за всеки вазможно е наистина да са духове зависи вархо какво е построена къщата и какво е станало с предишните и собственици,пораспитаи саседи или нш такова,аз не го знам от собствен опит но мойта майка също са и се случвали такива неща,но ако наистина са духове по добре е да се освети къщатата!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 20.03.14 10:54#12NeMe InteresuvashNeMe InteresuvashНовакРегистрация: 20.03.14Град: -Отговори: -от: Случки за духове - от всеки за всеки пробвайте да осветите къщатата или викнете такижа хора които се занимават с лов на духове те ще ви помогнат да намерите решение !!! надявам се,че съм помогнал
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.03.14 10:55#13NeMe InteresuvashNeMe InteresuvashНовакРегистрация: 20.03.14Град: -Отговори: -от: Случки за духове - от всеки за всеки да ама може и да не е добър !!! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest