Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Омразата на дух

Омразата на дух

  • 30.12.11 02:39#1ДариДариНовакРегистрация: 29.04.11Град: СофияОтговори: 1Омразата на духЗдравейте.

    Тъй като днес бях много изморена легнах уж за малко, но съм заспала и сънувах необясним за мен сън...

    Намирах се в стаята ми, в старата ни къща, гореше печка на дърва и ми беше адски горещо.

    Пробвах булчински рокли (бяха общо три, а последната била принадлежала на някого преди, но не беше ясно на кого).

    Когато облякох третата рокля тъкмо тръгнах да ходя към банята с голямо огледало, за да се огледам, но дръжката на прозореца започна да се върти и аз се изплаших. Все пак опитах да запазя спокойствие, отвътре ми напираше крясък, но аз извиках само "МА-ХНИ-СЕ!" тогава всичко спря за малко, но в следващия момент започна още по-силно и самият прозорец се раздвижи напред-назад и аз викнах нещо от рода "Какво искаш от мен?!" в този момент до дръжката на прозореца се появи късче от вестник, на което пишеше JESSE (и още нещо след това, но не можах да го прочета) и се чу "Мразя те", при което се опита да ме удари с прозореца, но аз избегнах удара и попитах "Защо?"...но в този момент се събудих.
    *Духът беше женски...

    Нямам никаква представа какво може да означава.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.12 05:05#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Омразата на духАми не знам какво да ти кажа, но...се пази.Може да е някакво предупреждение.Имате ли скоро починал човек или някой, който те е мразил, но е починал?Ако да, значи работата не е на добре.Може духът да иска да ти отмъсти за нещо. ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.12 01:28#3ДариДариНовакРегистрация: 29.04.11Град: СофияОтговори: 1от: Омразата на духНе, няма такъв човек.
    Странното е, че през лятото също сънувах дух на момиче (но тогава виждах момичето за разлика от сега). Също ме мразеше и ме обвиняваше за нещо (не помня защо) и си спомням, че в онзи сън по едно време в стаята ми имаше много кръв.
    Но накрая всичко беше наред.

    Разликата е, че в определени случаи имам чувството, че някой "влиза" в главата ми и се опитва да ме побърка, а не е просто сън.
    Така се чувствах сега, докато през лятото го чувствах просто като сън.

    Благодаря ти за отговора.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.12 08:15#4АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Омразата на духМоля! За мен бе удоволствие да ти помогна! ОтговорОтговор с цитат
  • 17.01.12 07:05#5АндалусияАндалусияНовакРегистрация: 17.01.12Град: ВарнаОтговори: 5от: Омразата на духНа мен ми изглежда като чувство на вина спрямо някое момиче, може би приятелка. Или просто вина за нещо и по този начин подсъзнателно се наказваш. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest