Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Задушавам се ......

Задушавам се ......

  • 28.12.11 12:44#1АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112Задушавам се ......Здравейте! Ще ви разкажа историята ми на кратко и се надявам, че ще има някой, който да ми помогне!

    Аз съм в 7 клас, скоро ще се разделям с класа си. До 6 клас всички хора в класа ми бяха добри, задружни, помагаха си. Само че сега, от 7 клас, почти всички станаха лицемери, правят интриги, лъжат, обиждат и правят абсолютно всичко за своя лична изгода. :cry:

    Аз смятах, че имам поне около 10 приятелки в класа ми, а се оказа само 1 истинска. Другото момиче, което ми беше една от най-добрите приятелки се оказа, че изобщо не ме е ценяло и уважавало. Останалите момичета са пълна скръб.

    Едно друго момиче, с което сме се карали още от 1 клас все се залепя на най-добрата ми приятелка и няма как да се отървем от нея.

    Класа ми стана едно ужасно сборище на хора, които се познават само ако имат изгода. Всички са интриганти и не мога повече да стоя в този клас. Всеки ден там сякаш няма край.По-зле е и от ада. :x:

    Моля ви, дайте ми съвет какво да правя, защото вече наистина не издържам повече сред тези хора.Благодаря ви!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.12 09:59#2TreliKardiaTreliKardiaНовакРегистрация: 03.01.12Град: -Отговори: 2от: Задушавам се ......Нали ще се разделяш с класа си, защо им отделяш толкова внимание тогава? ОтговорОтговор с цитат
  • 04.01.12 11:07#3АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Задушавам се ......Ами защото смятах много хора от класа ми за приятелки, а почти всички се оказаха...ужасни хора без скруполи. ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.12 09:43#4ДаниелДаниелНовакРегистрация: 27.01.12Град: ВарнаОтговори: 13от: Задушавам се ......Здравей! Аз мисля, че трябва да разкараш враговете си, да бъдеш с най-добрата си приятелка и да си гледаш живота.Чела съм твои истории за едно момиче,за което ти мислиш, че е енергиен вампир и смятам, че ако не разкараш такива хора, може да си опропастиш остатъка от престоя си в този клас.Просто направи това, което ще ти подобри живота и не се страхувай от останалите.Щом само ти и приятелката ти сте свестни, тогава за какво са ви другите.Само за да ви командват ли?Я се махнете от тях и се забавлявайте! Айде успех от мен и всичко хубаво!!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.12 09:27#5АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Задушавам се ......Не е лесно.Някои от хората ще ни отмъстят, ако ги разкараме сега.Затова ще трябва да изчакаме още няколко несеца! ОтговорОтговор с цитат
  • 04.05.12 07:27#6bertabertaНовакРегистрация: 22.03.12Град: ВарнаОтговори: 25от: Задушавам се ......Мило дете,от тук нататък ще срещаш много нови хора и по голямата част от тях ще са лицемерни, така че свиквай да вярваш само на проверени хора---а, останалите са само познати и нямат значение. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 19.05.12 09:10#7МегиМегиНовакРегистрация: 19.05.12Град: ВарнаОтговори: 2от: Задушавам се ......Не им обръщай внимание!Ти си си ти! Изглеждаш ми свястно момиче.След като имаш приятелка, бъди само с нея и си гледай живота!!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.12 10:22#8ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Задушавам се ......Еми бъди с тази 1 приятелка и ако хората не са такива, за каквито са ти се представяли, значи са двулични и не си заслужават.. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.12 10:11#9МихаелаМихаелаНовакРегистрация: 15.08.12Град: ДобричОтговори: 21от: Задушавам се ...... Аз смятам че просто не трябва да отделяш толкова внимание!
    И аз смятах мн хора за мои приятели докато не дойде това време!

    Някои разкриват същността си по-късно от други!
    Успех в новия клас и много забавления с истински приятели! Късмет!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest