Sanovnik.bg»Форум»НЛО и извънземни»Сами ли сме във вселената?

Сами ли сме във вселената?

  • 23.11.10 11:17#1мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266Сами ли сме във вселената?Изучавайки вселената един ден може да се срещнем лице в лице с извънземен. Това е история за търсенето на извънземни.

    Има ли живот на други светове? Или в цялата необятност на Космоса може наистина да сме напълно сами?

    Вече знаем, че не сме сами. Ние живеем на планетата с най-малко още 10 милиона други биологични вида. Живота на Земята е изключително разнообразен. От обикновените животни живеещи в саваните до още не опознатите дълбини на океана. Но как е на другите планети? Има ли и на тях живот?

    Има едно същество на нашата планета, което би могло да знае – Човека!
    Ако интелигентния живот е еволюирал тук на Земята, защо не и никъде другаде? Ние сме първото поколение, което може да разбере това.

    Учените са започнали да откриват нови светове в Космоса. Места, където един ден можем да срещнем извънземен живот.
    Звездите. Всяка от тях прилича на нашето Слънце, а Слънцето има планетата Земя.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.10 02:50#2Георги КоларовГеорги КоларовНовакРегистрация: 18.11.10Град: -Отговори: 8от: Сами ли сме във вселената?Няма начин да сме сами, но има начин да не знаем, че не сме сами. Вселената в голяма степен е неизвестна за нас. Ние търсим форма на живот подобна на нашата, но в действителност не знаем с каква форма на живот можем да се срещнем.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.10 09:54#3ДесиДесиНовакРегистрация: 26.11.10Град: -Отговори: 3от: Сами ли сме във вселената?Абсолютно съм съгласна с колегата над мене. ОтговорОтговор с цитат
  • 14.12.10 09:34#4ИваИваНовакРегистрация: 02.12.10Град: -Отговори: 23от: Сами ли сме във вселената?Според мен вече е доказвано, че не сме сами. Въпрос на време е това да стане публично достояние (нямам предвид седмица, месец, година или две). И все пак аз не мисля, че сме готови и за една хилядна от истината за духовното и материалното.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.11 10:40#5ДеницаДеницаНовакРегистрация: 07.04.11Град: -Отговори: 1от: Сами ли сме във вселената? И аз съм на мнение, че не сме сами, а и няма как да сме. Вече на доста места са били засечени неидентифицирани летящи обекти, странни явления, като житните кръгове и фигури, които незнайно как могат да се появят за няколко часа. И както една врачка беше казала, мисля, че беше Вера Кочовска, докато беше жива, а ако греша - извинете, НАСА крият нещо от нас, явно не искат да става публично. Пък и много хора твърдят, че са виждали такива странни явления и летящи обекти, включително и аз. Не мога да кажа, че това са били извънземни, но още когато бях малка, с баба видяхме нещо огромно и летящо, имаше странна кръгла форма, която с приближаването си ставаше някак си сплескана, и в момента, в който се доближи доста, просто изчезна. Незнам какво е било това, но и аз и баба ми останахме без думи. Други твърдения пък са, че извънземните форми на живот за вече на Земята - тук и сред нас. Да, може и така да е. Може би всичко е въпрос на време да разберем истината.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.11 04:08#6мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Сами ли сме във вселената?Със сигурност има извънземни, но само не мога да разбера защо се крие толкоз много, това просто е недопустимо какво като се каже, да се покаже материал, свидетел, няма нищо лошо населението вече на такива глупости е свикнало, че едва ли би се паникьосало от това.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.11 04:17#7Георги КоларовГеорги КоларовНовакРегистрация: 18.11.10Град: -Отговори: 8от: Сами ли сме във вселената?Според мен отговорът на въпроса ти е съвсем в стила на алчната същност на човеците - крият цялата информация защото се предполага, че извънземните попаднали тук, са технологично по-напреднали от нас и съответно, ако се изследват тайно, тайни ще останат и знанията научени за тях. А зашо да се пазят в тайна тези знания за нови, непознати на Земята технологии - много просто, за да се произведат оръжия, които земният противник на съответната държава, задържала НЛО, няма и съответно за да могат успешно да се ползват тези оръжия за агресия срещу враговете човеци. Всичко е продиктувано от алчност за власт и жажда за неоспорвано доминиране над всички, а не от желание за просперитет и мирно, щастливо, светло бъдеще. Направо се отвращавам в такива моменти от човеците.  ОтговорОтговор с цитат
  • 08.04.11 09:52#8мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Сами ли сме във вселената?За мое най голямо съжаление съм съгласна с теб. Голяма алчност цари на планетата, като че ли ще живеят вечно. За това нека сме малко по добри, нека се зареждаме с малко повече позитивност, нека се усмихваме малко повече и да си казваме малко повече на близките колко много ги обичате. Съвсем не е лекция това, а може би така звучи, но помисли колко хора ще го четат и ако поне един човек се замисли, пак ще е нещо. Успех.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest