Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Мисля, че имам халюцинации

Мисля, че имам халюцинации

  • 20.11.11 11:12#1PavlinaPavlinaНовакРегистрация: 20.11.11Град: -Отговори: 2Мисля, че имам халюцинацииЗдравейте аз съм новичка тук, така че се извинявам ако не съм уцелила мястото където трябва да публикувам това. А сега към същественото.

    Мисля, че имам халюцинации. Предимно нощем преди сън. Преди два месеца бях в една стая с майка ми и се приготвях за сън, когато чух едно блъскане по вратата и силни крясъци. Станах, изплаших се, а майка ми ми каза, че не е чула нищо и че си въобразявам. Това беше отдавна и не му обърнах внимание, но сега явно имам проблеми със съня или съм сумнамбул, защото докато съм спала са се чували някакви шумове от стаята ми.

    Досега поне два пъти ми се е случвало да си мисля, че има земетресение. Някой го обясняват с камионите, които се движат по пътищата. Точно това е проблема- аз живея на една много малко улица, от където няма как да мине камион. Не знам дали има значение, но стаята ми е на втория етаж.

    Тези работи може да са причинени от стрес, но не смятам, че съм толкова стресирана. в които и период на живота да си има проблеми.

    Ако можете да кажете мнението си, ще ви бъда благодарна.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.11.11 04:11#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Мисля, че имам халюцинацииМисля си, че твоята психика е доста натоварена и ти самата едва ли го осъзнаваш. Занимаваш се с доста неща наведнъж, доста емоционална личност си и всичко го приемаш доста навътре в себе си. Споделяш рядко само с много близък. Очакваш в момента нещо хубаво, което трябва да се случи ти сама знаеш какво е, но доста прибързваш и пришпорваш нещата в това очакване. Също бих казала, че не цениш парите, взимаш ги и ги даваш без дори да ги погледнеш. Порадвай им се повече, подръж ги по дълго време преди да ги дадеш, полюбувай им се, повярвай така и те ще те оценят и сами ще дойдат при тебе. Да не изпадам в повече собствени размисли. Моля, послушай какво ти пиша и се замисли доста сериозно по повод написаното от мен, нищо не съм ти писала напразно. Ако ме послушаш, отпусни се отдай се на мига, освободи съзнанието си от нечисти помисли, стани малко по романтична. Забравяш ли колко настроение идва от една запалена свещ на трапезата с вечеря и чаша вино. Моля те, замисли се и ме послушай, ще останеш доста изненадана, в най - скоро време чак тогава ще се сетиш за мен. Разбира се, ако си ме послушала. Успех.
    Меги.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.11 05:48#3PavlinaPavlinaНовакРегистрация: 20.11.11Град: -Отговори: 2от: Мисля, че имам халюцинацииЩе се опитам да бъда търпелива и да не прибързвам. ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.12 07:16#4PavlinaPavlinaНовакРегистрация: 20.11.11Град: -Отговори: 2от: Мисля, че имам халюцинациистрано ли е, че се смея и плача на сън ? това дали е признак за нещо лошо ?ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.12 12:47#5АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Мисля, че имам халюцинацииТова е сънна парализа.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.04.12 05:56#6НадеждаНадеждаНовакРегистрация: 11.08.11Град: -Отговори: 7от: Мисля, че имам халюцинацииНе е сънна парализа а е точно обратното-това че си сомнамбул означава че повтаряш движенията и емоцийте от съня което означава че си малко извън тая сънна парализа .Аз също съм сомнамбул ,сестра ми също не се притеснявай за това просто когато си лягаш карай майка ти да заключва щото може да излезеш без да искаш ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest