Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Съществува ли отвъдното?

Съществува ли отвъдното?

  • 11.11.11 10:53#1АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112Съществува ли отвъдното?Здравейте! Много ми е интересно дали съществува отвъдното? Чела съм много странни случки и доста се плаша от тях. Естествено и аз си имам такива случки, които можете да прочетете на този сайт: http://story.sanovnik.bg/s-4444.

    И така, според мен отвъдното съществува, защото иначе как починалите ни близки щяха да се явяват в сънищата ни?

    Работата е там, че аз сънувам странни и плашещи сънища свързани с мои починали близки и най-вече с баба ми. Най-вече сънувам такива сънища, когато живата ми баба е на село, т.е. не е с мен. Тези сънища са доста притеснителни и много се страхувам от тях. :cry: Много ме е страх да не се случи нещо на живата ми баба, тъй като аз много я обичам и...искам да е добре още дълго време. Тези сънища с починалата ми баба включват неща от рода на: че се срещам с баба си, че се прегръщаме и изобщо, че е жива.

    Веднъж, през лятото, сънувах, че баба ми е станала за 1 седмица жива, за да ни види. Аз и разказвам за живота си през последните 2-3 години, в които не сме се виждали, както и за страховете си (от духове). Тя ми казва, че духове не съществуват и не трябва да се плаша.

    Според мен това е послание наистина от баба ми. Това малко ме плаши. Затова искам да разбера дали има начин да предотвратя тези сънища. Моля ви да пишете съвети и коментари. Благодаря...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.11.11 04:30#2kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Съществува ли отвъдното?Че съществува и е научно доказано, има много книги с изследвания по темата от сериозни учени. Виж за "Живот след живота". Аз лично съм изпадал в кома и съм бил там, и от тогава имам способноста да общувам с духове, знам че звучи невероятно, но ако се потърси из нета човек, ще срещне много такива като мен. Да не говорим пък в историята колко има. Духовете ги има и отвъдното го има и не е само един свят, ами са много измерения и е цяла наука. Може да провериш Кабала, дава добро обяснение.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.11.11 07:56#3Мери-анМери-анНовакРегистрация: 12.11.11Град: -Отговори: 9от: Съществува ли отвъдното?Че има живот след смъртта вярвам, че има. Вярвам, че има и много паралелни светове. Едно нещо ме мъчи от известно време и това е въпроса - възможно ли е тези паралелни светове да се преплетат, да попаднеш в свят със същите хора, но животът им там да е различен и поради тази причина да се чувстваш не на мястото си? Е да ако това е възможно човек определено няма да си е на мястото. Но възможно ли е това наистина да се случи ? Вие как мислите ?ОтговорОтговор с цитат
  • 16.11.11 08:53#4ivankaivankaНовакРегистрация: 16.11.11Град: -Отговори: 1от: Съществува ли отвъдното?Приятели, за всички на които темата за "света отвъд воала", не им е чужда и се интересуват от нея, горещо препоръчвам книгите на Силвия Браун и Лиий Каръл. Може да ги намерите и в сайта http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=20&LangID=0&Letter=%CA ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.11 12:33#5АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Съществува ли отвъдното?Благодаря ви за коментарите. Знам, че отвъдното съществува, което доста ме плаши. Просто исках да знам мнението на хората от този сайт. Надявам се някой да може да ми каже значението на странните неща, които ми се случват. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.11 06:00#6kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Съществува ли отвъдното?Еми аз съм доста запознат и с опит в тези неща. Мисля, че мога да ти отговоря.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.11 06:09#7АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Съществува ли отвъдното?Ще се радвам. Благодаря! ОтговорОтговор с цитат
  • 06.12.11 11:45#8kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Съществува ли отвъдното?Еми прати ми едно лично и да разменим контакти или направо на скайп kdon4ev.Ей тук има една интересна история http://versailles-bg.eu/mag5/?p=969.
    Но всъщност пралелните светове не са с хора а с духовни същества и там няма как да видиш хора.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.12 09:46#9ДаниелДаниелНовакРегистрация: 27.01.12Град: ВарнаОтговори: 13от: Съществува ли отвъдното?Отвъдното съществува на 100%.Иначе защо външната врата на апартамента ми беше отворена на сутринта, когато я бях заключила вечерта?И то след сън с починалия ми дядо.
    Аз не се страхувам от отвъдното и съртта, но знам, че го има.Мисля, че ако съществуват такива същества, те само чакат да се уплашиш и да продължат да те навестяват.Ако не им обърнеш внимание, хич няма да те закачат. :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.12 09:22#10АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Съществува ли отвъдното?Чудесен съвет, спринг_самър_гърл!Много ми допадна и ще се опитам да не се страхувам. Благодаря за отговора. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest