Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Умрели плъхове на живо и насън

Умрели плъхове на живо и насън

  • 10.11.11 04:03#1ПолинаПолинаНовакРегистрация: 10.08.11Град: -Отговори: 3Умрели плъхове на живо и насънОт около месец с две приятелки виждаме постоянно умрели или размазани плъхове по улиците и храстите...От седмица, две вече ги и сънуваме...

    1 сън: Лежа си върху мен почват да лазят плъхове и аз почвам да ги хвърлям и стискам,при което те умират, а аз ставам цялата в тяхната кръв и органите им.

    2 сън: Вървим си аз и две приятелки из квартала ни и изведнъж под една тераса и от шахтите почваха да излизат плъхове,тези от терасата плъзнаха около нас,а тези от шахтите,щом излязат се разполовяваха и червата им се пръскаха по улицата.Помня и че около нас имаше много хора,но само ние обръщахме внимание на случващото се.

    Някой,ако може да ми го разтълкува,отделно да кажа,че и на мен и на тези две приятелки от известно време не ни върви изобщо и вече почваме да си мислим,че тези гризачи намекват нещо...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.11.11 05:16#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Умрели плъхове на живо и насънНе знам тълкуване на сън с плъхове, но случайно да гледате филми с вампири ? :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 12.11.11 10:22#3PrincessBabyPrincessBabyНовакРегистрация: 11.11.11Град: -Отговори: 1от: Умрели плъхове на живо и насънГледали сме филми с вампири, но това е било много преди да стане случката с гризачите.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.11.11 12:13#4ПолинаПолинаНовакРегистрация: 10.08.11Град: -Отговори: 3от: Умрели плъхове на живо и насънГледали сме, когато бяхме малки, сега нямаме много време за каквито и да било филми. ОтговорОтговор с цитат
  • 18.11.11 09:54#5arnaudovaarnaudovaНовакРегистрация: 16.10.11Град: -Отговори: 1от: Умрели плъхове на живо и насънКато говорим за плъхове, искам и аз да споделя моя странен сън. Вчера аз сънувах цяло кино с огромни лъскави плъхове, седяха по столовете на редове, огромни колкото хора. Какво значи това ? ОтговорОтговор с цитат
  • 22.11.11 02:09#6miglenamiglenaНовакРегистрация: 26.04.11Град: -Отговори: 17от: Умрели плъхове на живо и насънСтрах и боязън, а червеният цвят е истина, само вие си знаете и наистина другите не го виждат това. Защо толкова много нерешителност от ваша страна и страх от заобикалящата ви среда. Променете нещата. Първо започнете да мислите положително, дори и да има проблем, дори и да има после подредете приоритетите си и забравете, че виждате плъхове. Не се оставяйте да ви подтискат неудачите, вкарайте положителното мислене и нещата ще започнат да се оправят. Сънят ви е знак за промени на самите вас предупреждение, че ако не го направите, ще ви се наруши баланса на тялото и ще страдате. Могат да се оправят нещата и ще се оправят, ако вие решите.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest