За Ясновидката

  • 24.10.11 03:47#1Богдана Богдана НовакРегистрация: 24.10.11Град: -Отговори: -За ЯсновидкатаПривет,

    Аз също се свързах със тази ясновидка и мога само да кажа, че съм очарована от тази жена. Аз мисля, че е доста почтенна защото ми помогна в едно нещо, но за другият случай направо ми каза да потърся помощ на друго място.

    Аз лично оцених чесността й. Все пак има и такива хора.

    Мисля, че ако някой има нужда спокойно може да опита
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.10.11 05:25#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: За ЯсновидкатаЗа коя ясновидка става въпрос и какво ти е предсказала, много ми е интересно. И ако знаеш скайпа и или някакви координати, ми ги кажи. ОтговорОтговор с цитат
  • 28.10.11 06:10#3inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: За ЯсновидкатаЯ я вижте тая богдана, че се регистрирала преди 4 дена и това и е първото мнение, тия плоски реклами другаде.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.11.11 07:28#4мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: За ЯсновидкатаСега ще ви напиша нещо, макар и да ви се стори нереално, но вие си решавате какво да направите, да повярвате или не.
    Аз имам доста високи парапсихологически способности, но не се наричам ясновидка, много хора ми се обаждат по тел. за разни съвети, за какво ли не и то напълно безплатно, защото хората имат нужда от това, а не да дават пари за нужди. Моля ви различавайте реалността с измамата.
    По повод ясновидците, не може някой да се нарече ясновидка и да печели пари за това, защото аз, ако започна да взимам пари, това значи да не мога да направя нищо реално, а само да ви лъжа на базата на вашето нещастие. Не сте ли съгласни, помислете истинския човек е този, който се самоотдава от сърце за ближния, който има нужда от него.
    Та съветът ми е преди да предприемете нещо, каквото и да е, помислете добре.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.06.12 06:28#5AvenAvenНовакРегистрация: 29.05.12Град: -Отговори: 5от: За ЯсновидкатаТъй като и аз съм нова не смея да пиша. Определено само чета коментарите и вече започнах да се забавлявам ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.12 11:45#6GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: За Ясновидкатаjanoaria :Сега ще ви напиша нещо, макар и да ви се стори нереално, но вие си решавате какво да направите, да повярвате или не.
    Аз имам доста високи парапсихологически способности, но не се наричам ясновидка, много хора ми се обаждат по тел. за разни съвети, за какво ли не и то напълно безплатно, защото хората имат нужда от това, а не да дават пари за нужди. Моля ви различавайте реалността с измамата.
    По повод ясновидците, не може някой да се нарече ясновидка и да печели пари за това, защото аз, ако започна да взимам пари, това значи да не мога да направя нищо реално, а само да ви лъжа на базата на вашето нещастие. Не сте ли съгласни, помислете истинския човек е този, който се самоотдава от сърце за ближния, който има нужда от него.
    Та съветът ми е преди да предприемете нещо, каквото и да е, помислете добре.


    Права си и ще допълня само още нещо.Ясновидците,гледачите и т.н. говоря за точно тези които се наричат с тези названия, са забравили за какво всъщност им е дадена дарбата.Те отново са видяли печалба в този "ДАР",но това не ги прави по-осъзнати, а ги принизява към материалните душици.Самозабравили са се и са изтървали нишката на Истината...

    Истински ОСЪЗНАТ ЧОВЕК си когато направиш добро,без да очакваш някаква облага в замяна.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest