Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Предсказанията на Баба Ванга

Предсказанията на Баба Ванга

  • 23.11.10 10:06#1мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266Предсказанията на Баба ВангаБългарската видна пророчица, Баба Ванга предсказва, че "Добивът на нефт ще спре" и ще открием нов вид енергия, "Влаковете ще полетят, задвижвани от слънцето", и хората ще пътуват на огромни разстояния с много бързи скорости.

    "През 2018 година влаковете ще се движат на релси, идващи от слънцето. Добивът на нефт ще спре и Земята ще си отдъхне."

    2012 година обаче е ключова за това човечеството да приеме новата месиянска фигура - човекът който идва "да подпише вечния мир". В противен случай ще последват бедствия и е възможна страшна разрушителна война.

    ПРЕДСКАЗАНОТО ОТ ВАНГА НАИСТИНА СЕ ИЗПЪЛНЯВА
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.10 04:28#2Liah GeorgievaLiah GeorgievaНовакРегистрация: 25.11.10Град: СилистраОтговори: 3от: Предсказанията на Баба Ванга Признавам я, баба Ванга. Досега не е сбъркала и само мога да кажа, че ме е яд на хората, които вземат предсказанията й за глупости, само защото тълкуват нещата, които е казала твърде буквално. Това с Русия ми направи огромно впечатление, не знаех че го е предсказала. Евала на жената. ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.11 02:33#3AiselAiselНовакРегистрация: 03.01.11Град: -Отговори: 3от: Предсказанията на Баба Вангаjanoaria :
    2012 година обаче е ключова за това човечеството да приеме новата месиянска фигура - човекът който идва "да подпише вечния мир". В противен случай ще последват бедствия и е възможна страшна разрушителна война.


    Хм, не бях чела за това предсказание.. Никога не съм вярвала, че на 21.12.2012г. ще дойде краят на света.Това предсказанието на Баба Ванга и календарът на маите ме карат да си мисля, че наистина през 2012 г. ще настъпят големи промени, но не и че ще дойде краят...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.11 04:42#4vqrna na isus vqrna na isus НовакРегистрация: 22.08.11Град: ПерникОтговори: 32от: Предсказанията на Баба ВангаВНИМАНИЕ! Не ходете на: врачки, ходжи, екстрасенси, баячки, те не са Божи служители. Те са измамници, които се възползват от отчаяни и наивни хора изпаднали в беда.В това число и Ванга.:evil:Решението е Исус Христос, живият Бог и Спасител.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.11 05:53#5мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Предсказанията на Баба ВангаОтправям личен съвет към Избраната от Исус, но се вслушай в моя съвет. Съвсем отговорно ти заявявам да вземеш и да прочетеш една книга, която се казва
    Не пипай тази книга. Автор е Ян Ван Хелсинг.
    Тогава ще си говорим за Исус миличка. Най - топло те моля от все сърце, вземи и я прочети, струва 15 лева. Има я и в нета, но не знам дали не е съкратен някакъв си вариант. Ако ме послушаш, няма да съжаляваш и там където не ти е ясно, прочети го няколко пъти за да си наясно, както направих аз.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest