Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Ще има ли край на света през 2012

Ще има ли край на света през 2012

  • 23.11.10 09:32#1мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266Ще има ли край на света през 2012Междувременно с датата 21 декември 2012 се свързват все повече митове. А всъщност тогава настъпва просто нещо като смяна на хилядолетието. Освен това съществуват и ръкописи, в които се говори за много по-далечно бъдеще - например за 3 октомври 4772 година.

    Какво ще се случи обаче, ако краят на света изобщо не настъпи? Езотериците говорят за нашествие на извънземни, за галактични лъчи на синхронизацията или за времева вълна, която ще въведе нова фаза в еволюцията. Често се споменава и вероятността от избухване на слънчеви бури, които ще променят ДНК на човека. Физикът Аксел Квец от института Макс-Планк има друг отговор: "Слънчевите бури биха могли да доведат най-много до северни сияния. В най-лошия случай половината човечество ще остане без ток. Но потоп няма да има", категоричен е експертът
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.10 02:35#2Георги КоларовГеорги КоларовНовакРегистрация: 18.11.10Град: -Отговори: 8от: Ще има ли край на света през 2012Ще има край на света, аз вече почнах да се подготвям: оборудване за екстремни ситуации- екипировка, оръжие, храна, запаси от вода, каквито и чудовища да дойдат на 12,12,2012 ще им окажа съпротива  ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.10 04:30#3Liah GeorgievaLiah GeorgievaНовакРегистрация: 25.11.10Град: СилистраОтговори: 3от: Ще има ли край на света през 2012 Може и да има край на света, но все повече почнах да се съмнявам в тази дата. По-склонна съм да мисля, че ще има някаква духовна промяна в нас или нещо от рода. Ако ще свършва света, няма да е след две години според мен. ОтговорОтговор с цитат
  • 27.11.10 04:38#4мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Ще има ли край на света през 2012Аз лично си мисля, че няма нищо вечно все ще изразходим нашата си планета или от пренаселване, или глобалното затопляне, или слънчеви изригвания има причини доста. Но има едно Но ТОВА НЯМА ДА Е СКОРО ЩЕ МИНАТ ХИЛЯДОЛЕТИЯ КОГАТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМЕОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.11 01:19#5Данаила КръстеваДанаила КръстеваНовакРегистрация: 08.02.11Град: ПловдивОтговори: 2от: Ще има ли край на света през 2012Не мисля, че ще има край на света, а точно обратното, ще се случи нищо ново. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.11 03:19#6Георги КоларовГеорги КоларовНовакРегистрация: 18.11.10Град: -Отговори: 8от: Ще има ли край на света през 2012Мда, ще се случи нещо ново, само дето няма да е с нас хората, а с някой друг, ние просто ще престанем да съществуваме. За това предлагам да си правим кефа докато можем  ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.11 10:15#7Sun13Sun13НовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 12от: Ще има ли край на света през 2012Няма да дойде края на света, но ще се случи нещо, което ще промени много неща в световен мащаб. Така си мисля аз. Може би има нещо вярно в тълкуванията на баба Ванга и Маите, но не буквално. Ще поживеем и ще видим. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.11 04:12#8KatiaKatiaНовакРегистрация: 18.12.10Град: ХасковоОтговори: 2от: Ще има ли край на света през 2012Често се споменава и вероятността от избухване на слънчеви бури, които ще променят ДНК на човека. ->Хм, интересно как ли ще се промени нашето ДНК ?
    А междо другото, гледах по National Geographic говореха за 2012 и казаха, че няма да има край на света, а само големи промени във всичко. Един каза, че всички континенти ще станат един и ще е много горещо, ще има много земетресения и много изригвания на вулкани. Казаха още, че ще има много по-голямо население от сега. Щяло да има някакви коли, с които ще можело да се минава и под вода, с тях щяло да има пътища в небето. Щяло да има някаква машина, която се слага на гърба и те вдига на горе във въздуха. Това щяло да е за по-бързо придвижване и вършене на работа. Боже, представям си баба ми с това нещо във въздуха и как обикаля и сее, леле. А и щяло да има някакви роботи, които щели да вършат нещо като домакинска работа. Аз чесно вече се плаша какво ще стане с този свят и всички тези неща ми се виждат фантастични. Само едно не ми харесва и не искам тези роботи. Ако ги пуснат, тези рискуват да направят народа ни мързелив. Някой ще си вземе робот и ще го остави да му върши работата, а той ще лежи на дивана и ще гледа тв и ще пълнее. Леле, в какъв ли век ще живея ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.11 06:49#9Георги КоларовГеорги КоларовНовакРегистрация: 18.11.10Град: -Отговори: 8от: Ще има ли край на света през 2012Ами, ако на маите календара им свършва в 2012 защото просто им е свършил камъка, на който са го рисували ? Без паника, каквото има да става ще става и без това най-лошото, което може да ни се случи да умрем. Ама нали и това все някога ще ни се случи, така че гледайте от веселата страна - ако умрем по-скоро ще живеем по-малко и ще се мъчим по-малко, а ще отидем в рая по-скоро. ps: ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.11 09:53#10Данаила КръстеваДанаила КръстеваНовакРегистрация: 08.02.11Град: ПловдивОтговори: 2от: Ще има ли край на света през 2012Не бива толкова да се шашкаш мила. На времето нямаше нито мобилни телефони, нито компютри, даже кабелна нямаше, а сега. Времето минава, хората и човечеството се развиват, така че нищо чудно тези технологии да се появят много скоро. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 01.04.11 08:26#11мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Ще има ли край на света през 2012Всичкото това в Нешенъл Географик ли го казаха ? Звучи доста интересно, ако наистина може да стане, а съм убедена, че нещо ново изцяло ще стане, но точно в този аспект не съм се замисляла. Представяш ли си как летим с машинка на гърба, която изведнъж може да се развали и ти си доста нависоко, ох и аз се улях. Не, наистина ми стана много интересно от това, което си гледала по тв.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.04.11 08:08#12KatiaKatiaНовакРегистрация: 18.12.10Град: ХасковоОтговори: 2от: Ще има ли край на света през 2012Да, в Нешенъл Географик го казаха. А и мс, че ме светна малко за машинката, не се бях замисляла, че може да спре да функционира. Както и да е, аз няма да си го сложа на гърба, ако ще и пари да ми дават, а и както ме е страх от високото, мани, мани. ОтговорОтговор с цитат
  • 11.04.11 10:15#13мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Ще има ли край на света през 2012Не знам, но доста странности можем да видим в близко време, така ми се струва на мен. Изведнъж може би ще излезе на яве доста неща, които до сега явно са криели. И това за рака където българин иска да патентова лекарство срещу рака, как ще му дадат патент, та нали фармацевтиката ще фалира. И още колко факти предстоят, които не знаем и даже не подозираме. Така, че няма да ме изненада почти нищо, даже и тази машинка за летене, а това дали ще се развали както летим, дори и да се развали, дали ще умрем от вулкан или от земетресение, то вече нали виждаш какво става така, че.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.05.11 03:45#14VikiVixVikiVixНовакРегистрация: 03.05.11Град: -Отговори: 1от: Ще има ли край на света през 2012Защо всеки е настроен да умре през 2012 година ? Не е ли малко тъпо това негативно мислене. Човек се унищожава със самата си мисъл. Трябва да бъдем в очакване на нещо добро. Не знам дали някой от вас знаят, но след 2012 година следва нов цикъл на развитие ЦИКЪЛЪТ НА ЛЮБОВТА. По принцип всеки следващ цикъл е с 20 пъти по - кратък от предишния. Този, който следва е на ЛЮБОВТА. Така, че нека бъдем настроени за нещо хубаво.
    Това, което най - вече трябва да се промени е начина ни на мислене, трябва да бъдем по истински, да се научим да обичаме, да обичаме Планетата си, да я пазим и защитаваме от мръсотия, боклуци и т.н.
    Горе Главите,стига да поискаме, можем да бъдем различни, позитивни. Заедно ще успеем.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.05.11 06:24#15мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Ще има ли край на света през 2012Браво на теб, това е много хубаво, което си написал.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.10.11 08:54#16Емануела Емануела НовакРегистрация: 21.10.11Град: -Отговори: 31от: Ще има ли край на света през 2012Ще има край на света, но не през 2012 г.
    Първите признаци ще се промяната в климата.
    Лятото ще става все по - горещо, а зимата - все по - студена. Ледниците ще се разтопят, а на места по замята ще започнат наводнения.
    Ще настъпи глад и липса на питейна вода, а изкуствено разработен от хората вирус ще бъде изтърван и ще избие мнозина.
    Вирусът ще състарява организма на човека бързо.
    Откъде измислих това за вируса ли ?
    Ето от къде :
    Според Нострадамус, ще се появи болест състаряваща за дни хората, която ще унищожи много от населението.
    За тази болест той казва, че ще се намери лек.
    Но се предвижда и война между Християнският и Мисюлманският народ, азиатците ще се присъединят към Мюсилманите.
    Според Нострадамус мюсюлманите ще победят, но тогава ще настъпи глад, който ще избие мнозина, а след време и суша, която ще пречи на посевите и нтщо няма да поникне.
    Тогава ще падне метеорит ( или слънцето ще изпепели всичко ), променяйки планетата ни, донасяйки промени в ДНК- ато на човека.
    Това обаче е далече - първо ще има да се помъчим.

    Теорията ми се базира на предсказания на Нострадамус, но не значи че е вярна.
    Не се плашете от бъдещето, защото и да се боите - то ще си настъпи.
    Живейте и градете , въпреки мрачните предсказания за бъдещето.
    Запомнете, че теории за края на света е имало и ще има - неизбежно е.
    Чакаше се през 2000 година - нищо не се случи.
    После пък на 06.06.2006 г . = три шестици ( 666 ), смятано за числото на Звяра - пак нищо.
    Всяко начало си има край, и всеки край начало.
    За сега няма да се мре.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest