Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Чувам гласове, виждам сенки и сънувам кучета

Чувам гласове, виждам сенки и сънувам кучета

  • 13.10.11 08:37#1mirela kolevamirela kolevaНовакРегистрация: 13.10.11Град: -Отговори: -Чувам гласове, виждам сенки и сънувам кучетаНапоследък ми се случва адски често да сънувам кучета, да виждам сенки, под душа някой ме гъделичка (не е водата, беше спряна) чувам гласове от рода на "ТУУК СЪЪЪМ" - призрачно :cry:

    Кажете какво да правя! Моля ви
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.11 09:28#2Svetlana Svetlana НовакРегистрация: 15.10.11Град: ВидинОтговори: 6от: Чувам гласове, виждам сенки и сънувам кучетаoт ganet: Kупи си "капан на сънища"- кръгъл предмет с изплетена мрежичка в кръга, чула съм, че ги продават в сувенирните магазини. Смята се, че предметът улавя кошмарите, лошите сънища и негативните енергии. Бих те посъветвдла да напръскаш стаята, в която спиш и другите стаи със светена вода/има я във всяка православна черква/.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.11 09:51#3Svetlana Svetlana НовакРегистрация: 15.10.11Град: ВидинОтговори: 6от: Чувам гласове, виждам сенки и сънувам кучетаP.S.oт ganet. Моля да ме извиниш, забравих да добавя, предмета се закачва над главата, където спиш.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.11 11:06#4IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Чувам гласове, виждам сенки и сънувам кучетаТака, капан за сънища. 1. Момичето не сънува. 2. Капанът за сънища не действа, нито за улавяне на кошмари, нито за отрицателна енергияу имала съм. Така на нея няма да и помогне някакъв си тъп безполезен сувенир. Кажи ми наскоро починал ли е някой твой близък, приятел ? Не се страхувай или поне се опитай. Опитай се да разбереш защо е "Тук". Има много гадатели, които се занимават със спиритизъм. Не съм ходила, но ти може да опиташ, дано не попаднеш на някоя шарлатанка и наистина да успееш да направиш връзка с този дух.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.10.11 09:32#5Svetlana Svetlana НовакРегистрация: 15.10.11Град: ВидинОтговори: 6от: Чувам гласове, виждам сенки и сънувам кучетаИзхождайки от личня си опит не бих казала, че предметът е тъп и безполезен, а спиритическите сеанси крият известни рискове особено, ако са проведени от не добре посветени хора.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.11 04:23#6IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Чувам гласове, виждам сенки и сънувам кучетаВ този случай е.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.11.11 07:48#7мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Чувам гласове, виждам сенки и сънувам кучетаНека пробва първо най - безболезният начин,
    капан за сънища, но за да ти помогне, трябва да вярваш сляпо в него и да го изамаш като закрилник за сънищата ти с ясната мисъл, че с този капан нищо лошо няма да ти се случи в съня и каквото и да става, ще изплуваш от проблема.
    Не действа да, но само когато го купиш и поставиш,
    иска се и вяра, иска се да му вярваш, че ти е закрилник.
    Пробвай, няма да те ухапе, напротив в твоят случай ще помогне за сънищата ти, а за другото ми говори каквото искаш Защо те гаделичка например, кой е, какво иска. Нищо, че звучи налудничиво, сама ще си намериш отговори, те са в теб.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.12.11 04:59#8kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Чувам гласове, виждам сенки и сънувам кучетаЗа какво и е този капан,съня не и е проблем а това което чува на яве,спокойно не ги чуваш само ти http://forum.sanovnik.bg/t-1049.Лошото е че са опасни,това са духове и някой от тях са много зли,главо се прикрепят за секс или за енергия ,ако ми се обадиш мога да ти помогна да изчезнат.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest