Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах че зъбите ми падат

Сънувах че зъбите ми падат

  • 12.10.11 02:12#1Sun13Sun13НовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 12Сънувах че зъбите ми падатОт давна не бях сънувала подобен сън. Сънувах че зъбите ми падат, плюех ги в шепата си, нямаше кръв бих казала че и не ме болеше, в момента обаче в който се погледнах на мястото на многото паднали съби аз си имах зъби, нямаше дупки, те бяха по 2 и единият, по-предният падаше.

    Падна ми и едната пломба, съвсем леко ме заболя. После бузите ми се подуха и цялата уста. Ужасен сън знам че не е на хубаво, но моля кажете знаете ли какво значи, че се чувствам ужасно... :cry: :cry: :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.11 11:55#2xxxxxxxxxxxxНовакРегистрация: Град: -Отговори: 3от: Сънувах че зъбите ми падатСпоред мен, ще се разделиш за известно време с определени хора, но няма да е завинаги. Ще отшумят силните емоции и пак ще сте заедно. Така разбирам съня ти аз.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.11 01:02#3jakijakiНовакРегистрация: 14.10.11Град: -Отговори: 3от: Сънувах че зъбите ми падатЗа съжаление, сънят е лош.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.11 01:39#4Sun13Sun13НовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 12от: Сънувах че зъбите ми падатЗнам, че е лош. Същия ден като се чух с моята прителка разбрах, че в този момент свекъва и е в болница, в оперция-тумор в главата и не и давали големи шансове. Възможно ли е да има връзка с това ? Ох, дано не се случват още лоши неща. Майка каза, че след като не ме е боляло и не е текло кръв, значи не е страшно.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.11 01:16#5jakijakiНовакРегистрация: 14.10.11Град: -Отговори: 3от: Сънувах че зъбите ми падатПадащи зъби значи, че ще чуеш за нечия смърт. Аз сънувах, че ми падат зъбите много пъти и баща ми почина.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.11 09:38#6Svetlana Svetlana НовакРегистрация: 15.10.11Град: ВидинОтговори: 6от: Сънувах че зъбите ми падатНе се притеснявай, Бог си има грижата за всичко! От все сърце ти пожелавам на теб и близкиъе ти здраве и благополучие и ако има някакви загуби, да са малки.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.10.11 09:15#7Erkan SalievErkan SalievНовакРегистрация: 20.10.11Град: -Отговори: 2от: Сънувах че зъбите ми падатАз сънувах нещо подобно, паднаха ми всичките зъби и нокти. Казаха ми, че ще умра бавно, много гаден сън беше. Да знаете нещо и за моят случай ? Благодаря предварително!ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.11 10:23#8Емануела Емануела НовакРегистрация: 21.10.11Град: -Отговори: 31от: Сънувах че зъбите ми падатПо принцип да сънуваш зъби не е на хубаво.
    Според повечето хора е на болест, а според други - на смърт. Според мен някой от семейството ти ( каза, че е свекърва ти ) е болен и ще преживее много трудности. И не мога да кажа какво ще се случи, но дано се оправи, защото преден зъб е на загуба на близък роднина.
    Новите зъби - може би е ново начало, а за нея ще има втори шанс, който трудно ще си извоюва.
    Вижте, аз знам, че сънищата ( кошмарите ), не се казват преди обяд, защото се сбъдват.
    Внимавайте кога ги разказвате. Аз пренебрегнах 2 пъти това правило - веднъж от незнание и веднъж защото не вярвах, но да знаете - сбъдват се.
    Свекърва ти ще се нуждае от вашата подкрепа - дайте и я.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.11 10:36#9Емануела Емануела НовакРегистрация: 21.10.11Град: -Отговори: 31от: Сънувах че зъбите ми падатВ твоят случай ти предстои загуба на пари или разходи, които няма да са ти по джоба.
    Пази си здравето, защото зъбите не са на хубаво.
    Ако имаш някакви съмнения за нещо - направи си преглед - няма да навреди.
    Да сънуваш, че умираш значи, че парите не ти стигат - вероятно не си в много добро финансово положение.
    Знай обаче, че понякога сънят си е просто сън.
    Пожелавам ти в този случай да е така.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.11.11 01:50#10krasimirakrasimiraНовакРегистрация: 13.03.11Град: -Отговори: 1от: Сънувах че зъбите ми падатСпоред мен означаво смърт на някой, но щом не са те болели зъбите, няма да е много близък.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.11.11 06:38#11elenelenНовакРегистрация: 29.11.11Град: -Отговори: 6от: Сънувах че зъбите ми падатНе вярвам на клишета и съновници за всеки е различно, аз не мога да сънувам твоя сън и ти моя, може да има сходства ама не е едно и също и тълкуването треа си е само от теб.
    Аз сънувах преди време, че падам по стълбите и плюя зъби и кръв много тече, а после спечелих от лотария доста добра сума, пък нямам прб с зъбите, нито болест, нито пък мрат покрай мен хора, е... умря ми котката, но беше на 19 г може да и е дошло времето все пак.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest