Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Преследвана съм от съученик

Преследвана съм от съученик

  • 07.10.11 08:31#1НияНияНовакРегистрация: 17.09.11Град: -Отговори: 2Преследвана съм от съученикПърво смятам за редно да кажа, че това не е сън, а си е напълно истинско. Вече няколко месеца стискам зъби, но не мога повече. Преследвана съм!

    Тук за разлика от повечето теми, няма нищо свръхестествено. Аз съм на 16 години и искам да потърся съвет от по-решителните, защото аз съм прекалено мекушава. Особено по тази тема.

    От... април месец може би, съм преследвана от мой съученик, с който не искам да имам нищо общо, но той продължава да се бута в мен и да се прави на интересен пред мен. В началото на тази учебна година се надявах глупавото му увлечение да е минало през лятото, но не. Той продължава със старите номера. Писна ми! Помощ...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.11 01:17#2inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Преследвана съм от съученикНамери си яко гадже да му счупи ченето и готово.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.11 01:54#3vqrna na isus vqrna na isus НовакРегистрация: 22.08.11Град: ПерникОтговори: 32от: Преследвана съм от съученикИ аз мисля така. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.11 04:40#4НияНияНовакРегистрация: 17.09.11Град: -Отговори: 2от: Преследвана съм от съученикХехе, разсмя ме. Но в момента не ми е до връзки и момчета, а и той не е направил нищо за бой. Вярно, веднъж си заслужи една плесница и си я получи, но не е в това въпроса. Ако ставаше с бой, вече да се бях погрижила, ама аз искам да му обясня, че няма да я бъде, без после да се чувствам АЗ тъпо. Пуста съвест.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.11 11:27#5SoniaSoniaНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 4от: Преследвана съм от съученикЗдравей. Ето ти сериозен съвет. Има 2а начина да се отървеш от него.
    1.Не му обръщай внимание-ще се лигави и ще спре, но трябва да си упорита.
    2.Кажи му сериозно, че те тормози, нахалства ти и че това не е начина да ти се хареса. Кажи му да те остави на мира. Най-добре го запознай с някое момиче, и ще спре да те закача. Мъжете обичат новостите. Опитай. Успех. wink:
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest