Предскажи бъдещето

  • 01.10.11 10:48#1ИванИванНовакРегистрация: Град: -Отговори: 5Предскажи бъдещетоПреди 30 години в нашия клас бяхме 36 деца(8 клас) и 2 циганета. Като тогава нямаше такива които да не посещават училище. Днес в класа на детето ми (4 клас) имат 8 българчета и 14 циганчета .А сега училище посещават около 20% от циганчетата...! Моето предсказание е: след 10 години в 1 клас да бъдат 36 циганета и две българчета.

    Мисля да предизвикам полемика по този въпрос и да призова и други "гадатели" на "светлото бъдеще" на България!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.11 03:41#2vqrna na isus vqrna na isus НовакРегистрация: 22.08.11Град: ПерникОтговори: 32от: Предскажи бъдещетоХа, ха, ако вие сте гадател, аз съм братовчедка на цар Давид. ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.11 11:32#3ИванИванНовакРегистрация: Град: -Отговори: 5от: Предскажи бъдещетоТази пък "Избраната от Исус", голям умствен потенциал показва бе. Направо колкото една от кокошките ми на село. Коефициент на интелигентност - 0.00002. Само една кокошка от споменатите има такъв, понеже като отворя вратата на курника всички други се блъскат в мрежата, а само една "избраната", (тя се мисли за такава)излиза през вратата. Тези, които се блъскат в мрежата са с коефициент на интелекта 0.0001, а само "избраната" е с толкова висок. ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.11 11:43#4monmonНовакРегистрация: 09.01.11Град: -Отговори: 6от: Предскажи бъдещетоХа, ха, смешно е защото е вярно.
    Аз се надявам децата ми да не живеят в България.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.11 11:52#5Емануела Емануела НовакРегистрация: 21.10.11Град: -Отговори: 31от: Предскажи бъдещетоЗа съжаление не е нужно да си гадател за да го предскажеш това.
    То си е чиста истина.
    То образованието ни е едно, а да не говорим за законите ни, изцяло подкрепящи ромите.
    Така ще е докато си мълчим.
    На управляващите им трябват овце, които се ръководят по - лесно.
    Мрачно, но реално бъдеще.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.11.11 10:57#6miglenamiglenaНовакРегистрация: 26.04.11Град: -Отговори: 17от: Предскажи бъдещетоКато се има в предвид скоростта, с която се размножават циганите от страх да не се затрият да така ще е. За тях е важно да се възпроизведат и са на принципа на оцеляването. Не ги интерисува да си образоват децата, да плащат за обучение, само да се възпроизведат. Като хлебарките са безполезни и паразитни, не подлежат на интегриране. Но ще ви кажа след още малко време да речем 2 г., ще им се стъжни съвсем. Няма да лежат на аз съм социално слаб или гласоподавател, ще трябва да се нагодят към законите на обществото няма да имат избор, всяко начало си има и край, а той наближава. Бъдещето на измисленото Народно събрание е катастрофално. От догодина ще започне да го трансформират, да го свиват, а също така и много раздутата администрация. До сега не пипаха себе си, но сега ще се наложи. Ще имаме сблъсъци, хаос и това няма да могат да овладеят, вече управляващите ще трябва да се плаща за 24 г. геноцид към народа и няма да могат да избягат. Правителството ще направи поредното решение и това ще взриви бомбата, но няма да кажа точно за какво ще е. ОтговорОтговор с цитат
  • 22.01.12 02:05#7ИмеИмеНовакРегистрация: 22.01.12Град: АйтосОтговори: 3от: Предскажи бъдещетоХммм....циганите са и доста мързеливи.Така,че цели 36 в клас-едва ли!!! ps: ps: :wink: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.12 11:36#8IliyanaIliyanaНовакРегистрация: 19.04.12Град: СофияОтговори: 1от: Предскажи бъдещетоЗа съжаление мислиш в правилната посока....ОтговорОтговор с цитат
  • 04.05.12 09:37#9bertabertaНовакРегистрация: 22.03.12Град: ВарнаОтговори: 25от: Предскажи бъдещетоами ако е така добре---защото нали излезе закон ако не ходят на училище няма да им дават помощите и детските,затова сега ходят,друг е въпроса че учителите се чудят какво да правят защото ако има много ниски оценки ги санкционират и ПОЗНАЙТЕ КОЙ ПАК СТРАДА----АМИ БЪЛГАРСКАТА УЧИТЕЛКА,така че скоро ще си имаме отличници които не познават азбуката ,после ще видим и как тези хора ще ни управляват ,взели измислените дипломи в ръце и грачейки че не са оценени по достойнство.Кой тогава ще има смелостта и наглостта да упрекне БЪЛГАРИТЕ че бягат в чужбина?ОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.12 03:32#10Dany89Dany89НовакРегистрация: 27.03.12Град: -Отговори: 8от: Предскажи бъдещетоЕми в моето даскало бяхме около 360 човека мисля от които едва 40 българчета, 100-тина турчета и останалото цигани и всичките без проблеми завършиха хаха ОтговорОтговор с цитат
  • 15.06.12 05:13#11vqrna na isus vqrna na isus НовакРегистрация: 22.08.11Град: ПерникОтговори: 32от: Предскажи бъдещетоГРУБО ЗА СИНПАТЯГА
    библията казва че хора от сорта на гадатели не са служители на Бога а омрзни на Бога
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.06.12 05:16#12vqrna na isus vqrna na isus НовакРегистрация: 22.08.11Град: ПерникОтговори: 32от: Предскажи бъдещетоdead_soil :Хммм....циганите са и доста мързеливи.Така,че цели 36 в клас-едва ли!!! ps: ps: :wink: :wink:



    Моля има и образовани роми амаче "етична" държава
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.06.12 07:30#13bertabertaНовакРегистрация: 22.03.12Град: ВарнаОтговори: 25от: Предскажи бъдещетохубаво е че ходят и циганите на училище,нека са образовани,страшното е че образованите българи бягат в чужбина защото в родината изнемогват,и няма никаква реализация.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.03.13 06:13#14snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28от: Предскажи бъдещетоizbranata ot isus :[quote=dead_soil]Хммм....циганите са и доста мързеливи.Така,че цели 36 в клас-едва ли!!! ps: ps: :wink: :wink:



    Моля има и образовани роми амаче "етична" държава[/quote]
    не думай...аз пък да не забележа
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.07.13 12:21#15ПетърПетърНовакРегистрация: 01.05.13Град: БожурецОтговори: 3от: Предскажи бъдещетоАма то това се знае какво му предсказваш.Всеки втори човек го знае.(Макар,че съм оптимист съм съгласен с това "предсказание" ОтговорОтговор с цитат
  • 26.07.13 06:14#16ИванИванНовакРегистрация: Град: -Отговори: 5от: Предскажи бъдещетоАбе, избрана ли си, неразбрана ли си не зная, ама виждам, че си и неука и невиждаща... Да беше обърнала внимание поне, как съм написал думата "симпатяга'? Пише се с "м", СИМПАТЯГА, а не СИНПАТЯГА. Явно наистина си с нисък коефициент на интелигентност и имаш проблем с четенето, понеже не можеш да видиш какво пише там някъде, а от там идва и грешното ти схваящане за посланията на книгите, а най-вече Библия-та. Малко, а-ла "фанатизмо" падаш май??? ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest