Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Сънувах починала ми майка

Сънувах починала ми майка

  • 29.09.11 07:27#1sarasaraНовакРегистрация: 23.09.11Град: -Отговори: 1Сънувах починала ми майкасънувах странен сън. Починалата ми майка. Сънувах я отново починала, но освен нейната халка, която беше на пръста и, настоявах да сложат и халката на баща ми/който също е починал/И я сложихме.

    Някой може ли да ми каже какво означава това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.11 01:58#2GrishaGrishaНовакРегистрация: 12.08.11Град: -Отговори: 19от: Сънувах починала ми майкаРаздавай храна за успокоение на душите им всеки път, когато сънуваш починал близък. Сънят с халките може да е знак за някаква промяна за теб. Може и да е знак за следваща трансформация - не знаем какво става след смъртта. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.11.11 08:26#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Сънувах починала ми майкаМила, това е много хубав сън, защо се притесняваш. Майка да сънуваш, та това е блаженство. Коя майка е лоша ? Това, че е починала значи, че винаги е до теб и те пази. Вярвай в това. Меги.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.11 05:26#4sarasaraНовакРегистрация: 23.09.11Град: -Отговори: 1от: Сънувах починала ми майкамного съм ви благодарна за хубавите думиОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest