Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки» 3-тото чудо в света се роди в България – 5-месечно бебе проговори

3-тото чудо в света се роди в България – 5-месечно бебе проговори

  • 27.09.11 07:25#1Светозар Г.Светозар Г.НовакРегистрация: 14.09.11Град: -Отговори: - 3-тото чудо в света се роди в България – 5-месечно бебе проговориБебе на 5 месеца и 3 седмици извърши чудо – проговори! Бебенцето Емилия Райкова от столицата изрекла ясно и отчетливо „мама“ на слисаните си родители. Ден по-късно малката госпожица казала и „тата“, съобщават от в.”Уикенд”.

    Малко като се поопомнили от щастливия факт майката и бащата на Емилия се консултирали с педиатър, който първоначално помислил, че родителите си правят “гаргара” с него. Но те не го излъгали, а казали истината – бебето е феномен. Това казал и докторът по-късно. Родителите на малката Емилия Райкова обаче не искали да бъде тя притеснявана от медиите, ето защо нейното обществено достояние ще бъде чрез няколко подобни статии.

    Майката Велислава Райкова искала детето й да израсне като другите, а не да се чувства различно. Точно тези хора по-късно се чувствали самотни през целия си живот.

    Досега по света има регистри само 2-3 подобни случая – в САЩ и Япония. Специалисти твърдят, че е вследствие на наблюдаваната хиперактивност и емоционалност на малката Еми, ето защо трябва да бъде наблюдавано внимателно.

    Дори колегите от „Уикенд“ не успели да се сдобият със снимки от майката, която категорично им отказала като дори ги помолила да не “раздухват” историята. Въпреки това те го направили не от любов към сензацията, а защото ставало дума за наистина уникален научен случай.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.11 03:27#2иваниванНовакРегистрация: 23.08.11Град: БургасОтговори: 3от: 3-тото чудо в света се роди в България – 5-месечно бебе проговориГоляма работа като проговорило.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.11 03:33#3КРАСИМИРАКРАСИМИРАНовакРегистрация: 28.09.11Град: -Отговори: 1от: 3-тото чудо в света се роди в България – 5-месечно бебе проговориЗнаете ли, не мислих, че това е сензация. Моят син за първи път каза думичката мама малко след третия месец, тати не каза, защото си нямаме такъв. Всички от обкръжението ми бяха учудени, но аз не го намирах за сензация. На година и пет месеца спря да говори тотално за около 4 месеца - почина дядо ми. Сега е на 4 год и 6 месеца и всички отново казват, че е по-различин - мисленено му е по-различно от другите деца, но аз не забелязвам такова нещо. Това е. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.11 02:16#4СофияСофияНовакРегистрация: 29.09.11Град: -Отговори: 2от: 3-тото чудо в света се роди в България – 5-месечно бебе проговориМоля ви, моят брат на 3 месеца каза кака, така че не се учудвайте. Сигурно има и други бебета, които проговарят на такава ранна възраст. Всичко е въпрос на грижа и как е отгледано и се отглежда това бебе, сега той е на 2 и не може без мен, постоянно ме търси и аз много го обичам. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.11 02:18#5nadejdanadejdaНовакРегистрация: 13.09.11Град: СелановциОтговори: 1от: 3-тото чудо в света се роди в България – 5-месечно бебе проговориАз имам бебе на 5 месеца, което казва баба, пък не смятам, че е чудо.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.11 02:21#6СофияСофияНовакРегистрация: 29.09.11Град: -Отговори: 2от: 3-тото чудо в света се роди в България – 5-месечно бебе проговориЕто, виждате ли, при всяко дете е различно.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.11 12:40#7cvetelina bardarovacvetelina bardarovaНовакРегистрация: 02.10.11Град: -Отговори: 1от: 3-тото чудо в света се роди в България – 5-месечно бебе проговориИ моят син каза мама на 3 месеца.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.11 07:20#8vikitovikitoНовакРегистрация: 03.10.11Град: БогдановоОтговори: 4от: 3-тото чудо в света се роди в България – 5-месечно бебе проговориМайката е много умна, но по този начин тя отделя детето си от света. А това не е хубаво. Какво от това като е различно от другите, все пак ще има приятели. Не е хубаво да седи като затворник в една стая. ОтговорОтговор с цитат
  • 03.10.11 07:26#9vikitovikitoНовакРегистрация: 03.10.11Град: БогдановоОтговори: 4от: 3-тото чудо в света се роди в България – 5-месечно бебе проговориKami_3 :Моля ви, моят брат на 3 месеца каза кака, така че не се учудвайте. Сигурно има и други бебета, които проговарят на такава ранна възраст. Всичко е въпрос на грижа и как е отгледано и се отглежда това бебе, сега той е на 2 и не може без мен, постоянно ме търси и аз много го обичам.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.12 01:47#10смилянасмилянаНовакРегистрация: 09.09.12Град: ТърговищеОтговори: 1от: 3-тото чудо в света се роди в България – 5-месечно бебе проговориаз на 3 годинки се научих да чета дори имам снимки а ти тука ми се хвалиш за някво си там бебе ОтговорОтговор с цитат
  • 28.04.13 09:42#11ЯнаЯнаНовакРегистрация: 27.12.12Град: ТрудОтговори: 13от: 3-тото чудо в света се роди в България – 5-месечно бебе проговориТъпотия. Кой ще го запише във вестник? Все едно да напишат това:
    -Майка роди в 9я месец... :s:
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest