Sanovnik.bg»Форум»Поверия и Суеверия»Тази магия за желания не е опасна

Тази магия за желания не е опасна

  • 19.09.11 11:46#1xxxxxxxxxxxxНовакРегистрация: Град: -Отговори: 3Тази магия за желания не е опаснаТова е магия за желания не е опасна както много биха казали!

    За да започнете са ви нужни:
    1) 3 свещи няма значение какъв цвят са само да не е червено за любов или черно за черна магия...какъвто имате под ръка(свещите трябва да са малки без свещник)
    2) чиния по ваш избор
    3) захар не на бучки

    Какво правите:
    Сложете свещите на най-високото място в къщата , като ги поставите в чиния със захар ,която разпръсквате във чинията около свещите.Запалете свещите и ПОМОЛЕТЕ вашите ангели пазители за 3 желания: Свети Rafael Свети Michael Св.Gabriel.

    Много внимавайте имате само три и то в основен ред:
    1 желание за бизнес(но не за пари като материално благо)
    2 яланя за любов
    3 и последно за нещо което мислите че е непосилно на вас да ви се случи.

    Само последното правило - Побликувай тази магия след 3-я ден и на 4 ще види какво става! Няма разочаровани!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.09.11 11:37#2НадеждаНадеждаНовакРегистрация: 11.08.11Град: -Отговори: 7от: Тази магия за желания не е опаснаЕ, какво стана ?ОтговорОтговор с цитат
  • 23.09.11 03:25#3ТихомираТихомираНовакРегистрация: 23.09.11Град: -Отговори: 1от: Тази магия за желания не е опаснаИ какво ? Получава ли се ? Защото смятам да го направя, когато мога.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.09.11 09:53#4dimitardimitarНовакРегистрация: 23.09.11Град: СофияОтговори: 1от: Тази магия за желания не е опасна Кажи моля, къде да я публикувам.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.11 03:15#5xxxxxxxxxxxxНовакРегистрация: Град: -Отговори: 3от: Тази магия за желания не е опаснаНямам представа как точно се прави и какво става. Получих го на друго място и го пускам тук, ако някой иска да опита и да сподели.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.10.11 09:26#6Емануела Емануела НовакРегистрация: 21.10.11Град: -Отговори: 31от: Тази магия за желания не е опаснаНе си играйте с магията, защото безопасна магия няма.

    Не правете на доверие магии - не знаете какво ще се случи.
    Магия има, не си играйте с нея.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.12 11:43#7еленаеленаНовакРегистрация: 07.02.12Град: -Отговори: 4от: Тази магия за желания не е опаснаи аз съм на това мнение ... че магия има и тя рано или късно става опаснаОтговорОтговор с цитат
  • 19.03.12 06:32#8savinasavinaНовакРегистрация: 19.03.12Град: Велико ТърновоОтговори: 6от: Тази магия за желания не е опаснаНедейте милички да се занимавате с такива работи,няма добра магия,повярвайте МИ!Аз лично съм си патила от такива неща и трябва да ви кажа,че докато не ми я развалиха,нищо хубаво не ми се случи.Беше ми направена да не се омъжа до дълбока старост и вечно да съм нещастна,но след много такива години,аз най-накрая се взех във ръце и отидох да ми я развалят,и трябва да ви уверя че след 6 месеца се запознах със бъдещия си съпруг,с когото съм вече 16 години.Така че не бива да се забавлявате с тези неща!ОтговорОтговор с цитат
  • 06.04.12 09:16#9СветлаСветлаНовакРегистрация: 01.04.12Град: ШуменОтговори: 10от: Тази магия за желания не е опаснаНе си играйте с тези работи, хора!!!Няма бяла, няма за добро-всичко е-МАГИЯ.Тези които се занимават с тези работи, моментално влизат в контакт с нечисти сили, нищо неподозиращи...Да, демоните имат някаква сила и могат да предизвикат някакъв подобен ефект, но човека остава под контрола на демони.От друга страна, тези които се занимават с магия са мерзост пред Господ.Каквото и да ви трябва- любов, пари, и всичко до най-дребен детайл искайте от Триединния Бог!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.12 02:27#10GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Тази магия за желания не е опаснаТази магия си е чисто и просто вмешателство в собствената ви съдба...Като не ти е писано да стане дадено нещо,значи не трябва да се случи,защото ще отключи дадени последици.
    Всяка магия се връща,била тя за добро или зло,защото изкуствено си пренаписвате съдбата.Лично мое мнение...Имайте на изпредвид,че освен вие може и да пострадат ваши близки.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.10.12 11:44#11bom_bombom_bomНовакРегистрация: 19.10.12Град: БялаОтговори: 1от: Тази магия за желания не е опаснаТова е магия за желания не е опасна както много биха казали!

    За да започнете са ви нужни:
    1) 3 свещи няма значение какъв цвят са само да не е червено за любов или черно за черна магия...какъвто имате под ръка(свещите трябва да са малки без свещник)
    2) чиния по ваш избор
    3) захар не на бучки

    Какво правите:
    Сложете свещите на най-високото място в къщата , като ги поставите в чиния със захар ,която разпръсквате във чинията около свещите.Запалете свещите и ПОМОЛЕТЕ вашите ангели пазители за 3 желания: Свети Rafael Свети Michael Св.Gabriel.

    Много внимавайте имате само три и то в основен ред:
    1 желание за бизнес(но не за пари като материално благо)
    2 яланя за любов
    3 и последно за нещо което мислите че е непосилно на вас да ви се случи.

    Само последното правило - Побликувай тази магия след 3-я ден и на 4 ще види какво става! Няма разочаровани!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.12.12 11:57#12AnichetoAnichetoНовакРегистрация: 23.12.12Град: НесебърОтговори: 1от: Тази магия за желания не е опаснаОпасна е дайе много всички магий са опасни. Може да ви напишат че трябва само да кажеш една две думи ама е опасно всичко ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest