Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Змийски истории

Змийски истории

  • 13.09.11 12:22#1malinkomalinkoНовакРегистрация: 13.10.10Град: -Отговори: 7Змийски историиЗдравейте, през последната седмица сънувам много странни сънищаа първия сън беше със змии или по скороо малки змийчета едно зелено и едно жълтоо помня че скочиха срещу мен и започнаха да съскат и се събудих.

    На следващата вечер пък сънувах че съм в училищнив двор имаше много трева и от всякъде излизаха змии и всякакви влечугии. Тръгнах да викам смесих се в тълпата а повечето деца се бяха качили на покрива на физ.салон така и направих аз но змиите чудно как скачаха до там. Тази нощ пък сънувах някакъв автобус, бях в него ходих на ексурзия до някакво супер красиво място помня че преди да се кача в автобуса бях с майка ми говорехме бяхме на тзи ексурзия заедно с нея и моите приятелки ... и така Стигнахме до това красиво мястто беше уникално мястото беше покрито с лед но не беше студено ... но за сметка на това се хлазгаше около това място имаше къщи помня че се снимахме там хубаво бееше в съня ми знаех че сме на памук калее което се намира в турция ... но не беше там там е много много по различно ... някой може ли да ми разталкува тея сънища
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.11 10:22#2GrishaGrishaНовакРегистрация: 12.08.11Град: -Отговори: 19от: Змийски историиЗмиите са символ на промени, независимо дали настъпват в теб като личност или в обстоятелствата около теб. ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.11 12:43#3malinkomalinkoНовакРегистрация: 13.10.10Град: -Отговори: 7от: Змийски историиНа лоши промени или добри ? ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest