Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»От три месеца сънувам един и същи човек....Какво значи

От три месеца сънувам един и същи човек....Какво значи

  • 09.09.11 01:55#1Kremena DimitrovaKremena DimitrovaНовакРегистрация: 09.09.11Град: -Отговори: -От три месеца сънувам един и същи човек....Какво значиОт май месец, непрекъснато сънувам шефа си. По принцип той не е мой тип, защото е прекалено слаб, но в лице е готин... Та тъй като работата ни е много спицефична, често ни се налага да пътуваме заедо... И по този повод, незнам какво става, но всяка седмица почти през вечер го сънувам: понякога ме прегръща, друг път ме целува, абе луда работа...

    В ежедневието, той е добряк, малко отнесен и разсеян, учтив и винаги усмихнат, със страхотно чувство за хумор... Разбираме се страхотно, понякога само с поглед. Но както той, така и аз, никога не сме си давали повод, че можем да имаме други отношения освен профисионални...

    Има редки моменти в които, той или ще ми каже нещо/думите му са двузначни: от типа: лично съм притеснен за теб, или: липсваш ми, или: да се хванем на бас, и ще видиш че ти ще загубиш, и ще ме водиш на кръчма,а аз не пия, така че няма да платиш голяма сметка...и други/, или ще ме погледни с тези негови усмихнати очи-сякаш иска да ми каже: Колко си красива, или :прекрасна си, или пък пътуваме само двамата, понякога се смеем с часове, а друг път просто стоим и мълчим, сякаш се чувства ме неловко, сякаш другия до теб ще прочете мислите ти... Странна работа.. Но сънищата ми продължават, и той определено е в тях. Има дни в които не го сънувам, и като се събудя се питам, дали изобщо съм сънувала нещо.

    Аз не съм на 20г, и по природа не съм влюбчива натура, но имам усещането че нещо се случва, незнам какво е, и дали съм права, но искам да разбера....А дали ще ми хареса отговора незнам...Моля споделете с мен вашето мнение, защото мисля че полудявам, или си внушавам разни хахави истории, а държа да съм в отлични отношения с този човек и не искам по никакъв начин работата ми да пострада...

    Благодаря Ви!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.11 01:53#2milenamilenaНовакРегистрация: 25.08.11Град: -Отговори: 2от: От три месеца сънувам един и същи човек....Какво значиИстината е, че си влюбена и не искаш да си го признаеш.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.11 05:13#3simonasimonaНовакРегистрация: 04.07.11Град: ВарнаОтговори: 8от: От три месеца сънувам един и същи човек....Какво значиСамо от пръв поглед се усеща, че си влюбена в него, но още не си сигурна, ако е така, както си го описала, значи и той е влюбен в теб, когато се увериш, че е така му намекни, че го харесваш и нещата ще тръгнат от самосебеси.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest