Sanovnik.bg»Форум»НЛО и извънземни»Нещо ме хвана за рамото и започна да ме бута

Нещо ме хвана за рамото и започна да ме бута

  • 08.09.11 03:00#1paskalpaskalНовакРегистрация: 08.09.11Град: -Отговори: -Нещо ме хвана за рамото и започна да ме бута Здравейте, искам да ви споделя какво ми се случи преди 2 години. Тогава бях сам в къщи и слушах музика до късно и си легнах посреднощ към 3 часа и докато лежах изведнъж нещо ме хвана за рамото и започна да ме бута към стената, вцепених се и неможех да мърдам и се уплаших докато ме буташе си ударих главата, но не изпитах болка, след няколко секунди ме пусна и се озовах на средата на стаята с вперен поглед нагоре.

    Моля някой да ми каже какво е било това преживяване и как да разбирам това присъствие.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.11 12:52#2мимимимиНовакРегистрация: 07.09.11Град: -Отговори: 1от: Нещо ме хвана за рамото и започна да ме бута Аз мисля, че това е дух.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.11 01:36#3White RabbitWhite RabbitНовакРегистрация: 10.09.11Град: -Отговори: 2от: Нещо ме хвана за рамото и започна да ме бута Не искам да те плаша, но от това което аз знам е, че 3 часа сутринта е вещерският час (има поверие, че Иисус Христос е бил разпънат в 3 следобед) и понеже злите сили обичат да са пълната противоположност на Бог, техният час е 3 сутринта.
    Дори Еминем има песен - 3 AM, в която присъства зла сила и Еминем върши убийство.
    Не знам каква музика слушаш, но няма и голямо значение, но в повечето песни в днешно време е пълно с окултен символизъм в клиповете и текстовете, повечето от най-известните певци и певици почитат Сатаната, той им дава славата на земята и земните богатства, това не е от Господ, господ дарява хората със здраве и разум.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.11 09:34#4ves666ves666НовакРегистрация: 11.05.11Град: -Отговори: 7от: Нещо ме хвана за рамото и започна да ме бута Просто дух някакъв. Може да е пратен по работа или свободен. Има гжи всякакви, добри и лоши. Понякога си играят, ако не е пратен от някой при теб. Не се плаши, трябва да си много вещ за да го управляваш. Щом е минал покрай теб, значи живееш на високо. Пътуват като самолети, но минават от всякъде. ps: ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.11 03:42#5DKDKНовакРегистрация: 11.11.10Град: -Отговори: 1от: Нещо ме хвана за рамото и започна да ме бута На мен също ми се случи нещо подобно, но някъде преди 3 години. Лежа си в леглото със затворени очи, но съм будна, да поясня. Изведнъж леглото ми започна да скърца, нещо се качваше на него до мен разклащаше ме, но не можех да отворя очите си, бях вкоченена. Не можех да се помръдна, очите ги обелвах за да видя нещо, но не можех, бях безсилна. След което ме прескочи и мина зад мен, прегърна мен за секунда и всичко свърши. Стана за секунди и отворих очите с голяма мъка. Бях изумена, изплашена, какво ми се случи тогава. Не ми се повтори от тогава, а и се радвам, че е така. Дано не се повтаря повече. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest