Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Дълъг сън с всякакви хора.. на едно легло с двама човека

Дълъг сън с всякакви хора.. на едно легло с двама човека

  • 05.09.11 12:25#1elena elena НовакРегистрация: 05.09.11Град: -Отговори: -Дълъг сън с всякакви хора.. на едно легло с двама човекаДнес сънувах ужасно дълъг сън, с какви ли не хора, истории и т.н.

    Първо бях някъде си с някой си, после отидох в Мола, където всичко беше наводнено и си купих цигари Marlboro червени (по принцип не пуша). Заедно с тези цигари ми подариха хубава запалка и химикал. Там от където си купувах цигарите в Мола, видях поне 20 познати сред които хора от миналото ми училище, квартала и най-добрата ми приятелка. По едно време видях бившият си. С него сме много скарани в реалния живот и започнах да го нареждам и открито да се заяждам с него. Най-добрата ми приятелка, която също е скарана с него, започна също да го нарежда. Както и да е това не е важно. Докато по едно време не се озовах на едно легло (двойно) с бившия ми и човек, към който имам по-специални симпатии и с него сме прекарвали една пиянска вечер заедно. Аз бях по средата между тях. Човека, който харесвам, започна да ми се натиска, но го отблъсквах. С бившия ми като че ли също имахме добри отношения (така си спомням).. Та стига толкова подробности.

    Какво правих на едно легло с бившия ми и човека, който в момента е в мислите ми?
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest