Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Да знаете какво ще стане след точно 2 секунди

Да знаете какво ще стане след точно 2 секунди

  • 30.08.11 12:33#1onyonyНовакРегистрация: 30.08.11Град: -Отговори: 5Да знаете какво ще стане след точно 2 секундиПонякога случвало ли ви се е,да знаете какво ще стане след точно 2 секунди, но да се опитате да подтиснете чувството ама то пак да става?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.11 10:22#2Валентина ИвановаВалентина ИвановаНовакРегистрация: 19.12.10Град: -Отговори: 1от: Да знаете какво ще стане след точно 2 секунди На мен да, но не знам как да го спра.  ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.11 10:45#3СлавеяСлавеяНовакРегистрация: 08.08.11Град: -Отговори: 14от: Да знаете какво ще стане след точно 2 секундиХаха, това е дежа вю. На мен ми се е случвало в продължение на 15 сек. да знам всяко следващо действие, което ще направя, звук който ще чуя, образ, който ще видя и т.н. Доста дълго.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.11 11:20#4onyonyНовакРегистрация: 30.08.11Град: -Отговори: 5от: Да знаете какво ще стане след точно 2 секундиНее, това не е дежа-вю.
    Дежа-вю същност значи: Това вече съм го виждал/а, докато при мен не е така, по странно е.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.11 06:10#5I believeI believeНовакРегистрация: 25.08.11Град: -Отговори: 37от: Да знаете какво ще стане след точно 2 секундиМисля, че се е случвало на всеки. Имало е мигове, в които просто стоя и гледам хората около мен и знам точнко кой какво ще каже и просто то те кара това чувство да се учудиш и да гледаш с недоумение. И съответно в един момент хората те виждат и те питат защо гледаш така. Забавно е, но не трае дълго, поне при мен и не знам дали не ато дежа вю. Поне при мен, сякаш всичкото това ми е се случвало (или съм го сънувала), не знам. ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.11 12:45#6GrishaGrishaНовакРегистрация: 12.08.11Град: -Отговори: 19от: Да знаете какво ще стане след точно 2 секундиСлучва ми се често. Понякога си мисля, че е резултат на придобития опит, понякога - че става връзка между съзнание и подсъзнание. Не бих искал да поемам отговорността, че мога да предизвиквам събитията, затова се старая да мисля положително и да прогонвам лошите мисли. ОтговорОтговор с цитат
  • 30.06.12 11:56#7ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Да знаете какво ще стане след точно 2 секундиУаау.. Предсказваш бъдещето..!! Сериозно, пробвай да видиш какво ще стане не след 2 секунди, а след 2 минути.. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.12 12:59#8BiliBiliНовакРегистрация: 27.07.12Град: Горна ОряховицаОтговори: 11от: Да знаете какво ще стане след точно 2 секундиХаха това се е случвало с мен и приятеля ми.Когато играхме на карти и той ми познаваше картите. :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.13 07:55#9Mimata_Mimata_НовакРегистрация: 13.01.13Град: -Отговори: 17от: Да знаете какво ще стане след точно 2 секундиНа мен ми се е случвало същото през зимата,на мен не се случи преди 2 секунди а след 1дена :Значи тогава бях на 11год.сега съм на 13г.по едно време вечерта почнах да си мисля как баба ми ще се подхлъзне на леда(беше зима).И най-странното беше ,че не можех да спра да мисля за това ,че ще се подхлъзне!И на другия ден моята баба каза ,че рано сутринта СЕ Е ПОДХЛЪЗНАЛА НА ЛЕДА И Е ПАДНАЛА!!!!!!!Това беше много странно!Но съм добре ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest