Ангел пазител?

  • 29.08.11 05:11#1JoroJoroНовакРегистрация: 29.08.11Град: -Отговори: 3Ангел пазител?Здравейте, аз съм момче на 19 години вече и преди няколко дни си припомних за една случка от преди десетина години.

    Тогава разбирасе бях малък, живеех на друго място и мисля че беше по времето на лятната ваканция. Беше много горещо и аз си бях вкъщи, излежавах се, гледах телевизия, но по едно време усетих някаква миризма и шум. Излязох навън и видях как изсушената трева около оградата е започнала да гори. Бях сам и може би малко изпаднах в паника, защото сега си спомням, че нямах време да си облека тениска и единият ми чехъл се скъса, не съм много сигурен. И така грабнах маркуча от градината и започнах да потушавам пожара. Овладях малко положението и се поуспокоих, но шумът от изгарянето на тревата продължаваше. Реших да отида в задния двор и какво да видя, там се беше разразил още по голям пожар... За късмет маркучът ни беше доста дълъг, понеже имахме и засаждения. Отидох и отзад да пръскам и дори използвах онзи номер като си сложиш пръстта на струята и да пръска по-надалече. Но имаше огън, до който водата не можеше да стигне. Не бях глупаво дете и се сетих да взема кофа и с нея да опитам. Направих го, но нямах необходимата сила да я изхвърля към пожара. И точно тогава видях, че някой прескача портата ни, а тя беше доста висока. Спомням си, че беше някакво момче, може би да е било на моите години на които съм сега. До тогава никога не бях го виждал и не знам от къде се появи, сякаш от нищото. Та дойде и ми помогна да изгася пожара. Аз пълнех кофите, той го хвърляше. Накрая мисля че му казах благодаря, но не си спомням той да е казвал нещо, след това просто си замина и никога повече не съм го виждал.

    Възможно ли е това да е нещо като ангел пазител или просто чиста случайност?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.11 01:28#2vqrna na isus vqrna na isus НовакРегистрация: 22.08.11Град: ПерникОтговори: 32от: Ангел пазител?Не зная дали е бил ангел или човек, но със сигурност мога да ти кажа: ДА, той е бил пратен от БОГА. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.11 06:32#3I believeI believeНовакРегистрация: 25.08.11Град: -Отговори: 37от: Ангел пазител?Според мен си е човек. Ако е имало пушек, което е много вероятно, може да е видял и просто да е дошъл да помогне.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.11 12:52#4kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Ангел пазител?Аз лично не виждам нищо неестествено в случката, камо ли ангел пазител.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.05.12 11:44#5ExecuteExecuteНовакРегистрация: 25.05.12Град: -Отговори: 23от: Ангел пазител?kdon4ev :Аз лично не виждам нищо неестествено в случката, камо ли ангел пазител.
    +1 !
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest