Градът на Бог

  • 28.08.11 08:42#1IvoIvoНовакРегистрация: 28.08.11Град: -Отговори: 4Градът на БогПреди година попаднах на 1 интересна статия за засекретени снимки от Хъбъл, няколко от тях много ме заинтригуваха, дали са реални или не мога само да гадая. Градът на Бог... така бяха озаглавени снимките, които ви показвам


    Снимките са предоставени са от http://30dumi.eu. Мерси за това.

    Та да се върна на темата си. Както виждате така наречения град е с колосални мащаби. Наистина зашеметяващо. Това може да е конструкция на някоя много напреднала извънземна цивилизация, други смятат, че Хъбъл е открил нашия библейски Рай, но споделете мнението си. Искам да разбера Вие какво мислите по въпроса.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.11 05:47#2JoroJoroНовакРегистрация: 29.08.11Град: -Отговори: 3от: Градът на БогНе, не, това не може да е раят. А ако са били засекретени, кой ги е пуснал.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.11 01:18#3vqrna na isus vqrna na isus НовакРегистрация: 22.08.11Град: ПерникОтговори: 32от: Градът на БогСпоред мен това е небесния Ерусалим макар, че се колебая малко, ще съпоставя тези снимки с написаното в Библията. :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 30.08.11 10:23#4I believeI believeНовакРегистрация: 25.08.11Град: -Отговори: 37от: Градът на БогЗа това конкретно силно се съмнявам. Не знам колко са "секретни", ама някак 6 - тото ми чувство не говори, че е истина, поне така казва моето. ОтговорОтговор с цитат
  • 01.09.11 01:17#5IvoIvoНовакРегистрация: 28.08.11Град: -Отговори: 4от: Градът на БогИма изключително много неща с надпис над тях Засекретено, но wikileaks си е доказателство, че не винаги нещата могат да останат засекретени.

    Аз вярвам в Бог, но не вярвам в библията. Библията уж ни учи, че Бог ни създава възможности, за да изпълним това, което искаме, но и не спира да показва колко явно Бог използва силата си - разделя морета и други подобни. Ама тая тема да я зарежем.

    Живеем в един интересен свят. Това, което виждате на снимките, ако е истина, представете си какво какъв удар може да е за цялото човечество.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest