Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Душата ми се пренася на друга планета

Душата ми се пренася на друга планета

  • 23.08.11 09:00#1Емил Светлинов ПавловЕмил Светлинов ПавловНовакРегистрация: 23.08.11Град: -Отговори: 1Душата ми се пренася на друга планетаМоля помогнете ми, сънувах, че слънцето е избухнало умирам и душата ми се пренася на друга планета какво значи това помогнете ми
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.11 01:24#2I believeI believeНовакРегистрация: 25.08.11Град: -Отговори: 37от: Душата ми се пренася на друга планетаЧовече, ако аз напиша всичките си странни сънища нема да получа и 1 отговор сигурно. Идея нямам какво значи твоя, но едва ли е нещо тревожно. Не забравяй, че това, което ни заобикаля, вълнува и тревожи се отразява и в сънищата ниОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.11 12:05#3Емил Светлинов ПавловЕмил Светлинов ПавловНовакРегистрация: 23.08.11Град: -Отговори: 1от: Душата ми се пренася на друга планета Мерси, но наистина си ми е шантав съня. ОтговорОтговор с цитат
  • 22.11.11 03:09#4miglenamiglenaНовакРегистрация: 26.04.11Град: -Отговори: 17от: Душата ми се пренася на друга планетаДобре дошъл от другата страна. Много надалеч си пътувал и все пак няма страшно, ние сме само наблюдатели на това, което става с нашата планета и около нея. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest