Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Приятели с протези

Приятели с протези

  • 16.08.11 09:07#1TatianaTatianaНовакРегистрация: 16.08.11Град: -Отговори: -Приятели с протезиЗдравейте!
    днеска сънувах моите добри приятели - мъж и жена - с метални протези вместо крайниците. Като ги видях - едвам се сдържах да не се разплача в съня си.

    После сънувах че вървя по улицата и някакви жени се възхищават на моята рокличка)

    Сънувах приятеля с който в момента се разделяме че сме на гости в апартамента на едни мои стари приятели, но самите приятели ги няма.

    и всичко това е в един сън

    какво ли значи всичко това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.11 12:09#2I believeI believeНовакРегистрация: 25.08.11Град: -Отговори: 37от: Приятели с протезиЗвучи ми много объркано всичко, нямам идея какво значи, може да е просто плод на фантазията ти. Моите са много честа такива, особено както съм на едно място, изведнъж съм в съвсем друг град, пълна простотия на съзнанието ми. Охх, между другото, никога ама никога не съм сънувала дома ми (аз може да се каже, че живея в 2 различни града, защото съм студентка) не е това, което е в действителност! Май съм свикнала, че съзнанието ми си ги ражда едни, дето. :x: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest