Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Фейсбук и гадания

Фейсбук и гадания

  • 18.11.10 09:40#1РосицаРосицаНовакРегистрация: 16.11.10Град: -Отговори: -Фейсбук и гаданияЗдравейте,

    на няколко пъти си гледам с едно приложение във фейсбук - Джазве.

    В началото не вярвах, но в последствие вече 3 последователни гледания ми се случва точно каквото ми излезе като предсказание...

    Дали е възможно това или аз просто си въобразявам?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.10 11:18#2zekizekiНовакРегистрация: 19.11.10Град: -Отговори: 2от: Фейсбук и гаданияFacebook - както ние го наричаме в моя град Интригабук! Няма такова нещо да се сбъдва, това което казва "Джезвето", поне аз така мисля!

    Просто е било съвпадение, дори и три пъти да ти се случва! ps: Не забравяй, че във FB всички игри и приложения са измислици.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.12.10 08:08#3НинчетоНинчетоНовакРегистрация: 10.12.10Град: ПазарджикОтговори: 1от: Фейсбук и гаданияАз също съм си гледала на това и нищо не ми се е сбъднало..Просто това е приложение ,можеби при теб е съвпадение ОтговорОтговор с цитат
  • 14.12.10 09:26#4ИваИваНовакРегистрация: 02.12.10Град: -Отговори: 23от: Фейсбук и гаданияОоо, не вярвайте на подобни глупости и простотии.
    Фейсбук не води до нищо добро, дори витруалните "приятелства", които уж се създават са по-скоро във Ваш ущърб. Нека думите ми не се тълкуват като упрек към милионите потребители или пък като опит да разубеждавам някой да се регистрира.

    Подобно на всичко във ФВ, и тези гадания са неверни. Не се доверявайте. Пробвала съм многократно, но нищо не се сбъдна, а бяха писани само общи приказки...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.04.11 09:49#5Велислав Велислав НовакРегистрация: 12.04.11Град: -Отговори: 8от: Фейсбук и гаданияТова е приложение, точно като късметча"т.е. написани са на примерно 33 предсказания, ти просто теглиш и на случаен принцип ти се пада някое, това не е предсказания.
    Факта, че ти се сбъдва три пъти, хмм да го наречем съдба.

    Д.Г.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.13 11:11#6MartaMartaНовакРегистрация: 27.06.13Град: -Отговори: 9от: Фейсбук и гаданияАз на facebook не вЕрвам. ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 08:54#7Grigor AnakondirovskiGrigor AnakondirovskiНовакРегистрация: 26.09.13Град: БлагоевградОтговори: 26от: Фейсбук и гаданияТова са пълни простотии във Фейстбука гледане на кафе джезве, това е за шега и разнообразие не се връзвай на подобни глупости,вярват хора само с извратена психика. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest