Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Моите сънища, които вече започват да ме плашат

Моите сънища, които вече започват да ме плашат

  • 12.08.11 02:40#1Aspiridon29Aspiridon29НовакРегистрация: 12.08.11Град: -Отговори: -Моите сънища, които вече започват да ме плашатЗдравейте,може да ме наричате на кратко Дес.

    Аз съм от София, на 18 години съм , и с всяка изминала година, когато сънувам нещо, започва сънят да ме плаши, защото до сега около 4 или 7 сънища, започнаха да стават реалност...

    Първоначално си мислех, че е чисто съвпадение, но в крайна сметка, не е било само съвпадение... а може ми е някъв вид дарба, защото се оказва, че не само аз от семейството имам такива сънища, разпитах майка ми и баба ми, те ми разказаха, че и те на моята възраст са имали такива сънища, които са се случвали и в реалността... явно е наследствено и явно се пренася от поколение на поколение към най-голямото дете в семейството.

    Но въпреки това ще ви разкажа един от моите сънища, от който най-много съм се уплащила: преди 6 месеца сънувах, че се намирам на една малка река, на която бе сложено едно дърво над реката като мост, на това дърво седяха трима непознати: две момчета и едно момиче, момчетата държаха китари и свиреха на тях една непозната за мен песен, аз седях в единият край на дървото и свирех на тармбука, в следващият момент видях един мой най-добър приятел от лявата ми страна,отцепил се от компанията и отивам при него и го питам: Добре ли си Джул?, а той само стоеше и свиреше на китарата... до там стигна сънят ми...

    След тези 6 месеца, се запознавам с едни нови хора за мен, това бяха Крис, Вик и Йоанна... решаваме един ден да излезем някъде в покрайнините на София да се забавляваме и да си свирим и пеем... какво става, реших да ги заведа на едно мое любимо място в кв.Обеля и ги водех натам докато не се спряхме на едно място близо до рекичката, докато Крис, Вик и Йоанна решиха по едно време да седнат на едно съборено дърво,което седеше точно над реката, и те седнаха точно в центъра на дървото и почнаха да свирят Крис и Вик на китарите, докато Йоанна пееше, аз пък свирех на тарамбуката, а Джул седеше точно от лявата ми страна отцепен от компанията и пак свиреше на китарата...в един момент всичко ми се стори толкова познато всякаш вече съм го преживяла...в един момент се досетих че същото нещо съм го сънувала преди 6 месеца (едно към едно беше сънят ми и реалността, която се случи,един и същ пейзаж, едни и същи хора), направо като се сетих пребледях, всякаш съм видяла призрак... отидох при Джул, и му казах това за съня, и го питах дали си спомня когато му го бях разкала преди 6 месеца сънят, който токущо стана реалност... направо незнаех какво да направя и си спестих тревогите на новите ми приятели, и въобще не им казах, че точно тях съм сънувала преди 6 месеца, и че това може би не е някоя случайност (или просто можеха да ме помислят за луда) ...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.09.11 12:02#2I believeI believeНовакРегистрация: 25.08.11Град: -Отговори: 37от: Моите сънища, които вече започват да ме плашатМоже да е някакъв вид дарба наистина, не знам. Но по-важното е, че не сънуваш негативи неща, които да стават реалност - като убийства, изнасилвания, свади, сбивания и каквото друго се сетиш. Не мисля, че има място за притеснение. ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.11 09:07#3НадеждаНадеждаНовакРегистрация: 11.08.11Град: -Отговори: 7от: Моите сънища, които вече започват да ме плашатХе, хе спокойно, не са свръх естествени способности. На това аз му викам Дежавю, идва от френски и означава "Вече видяно" и аз съм имала подобни сънища-реалност. ОтговорОтговор с цитат
  • 02.12.11 01:47#4non c'è senso di tuttonon c'è senso di tuttoНовакРегистрация: 26.02.11Град: -Отговори: 2от: Моите сънища, които вече започват да ме плашатСпоред мен това не е дарба. Не си само ти и аз така няколко пъти съм сънувала. Пък и приятели са ми казвали, че няколко пъти вече им се сбъдвали сънищата.. Незнам всеки има различно мниние... :y: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest