Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън в съня или нещо подобно

Сън в съня или нещо подобно

  • 08.07.11 01:42#1boryanaboryanaНовакРегистрация: 08.07.11Град: -Отговори: -Сън в съня или нещо подобно Здравейте, преди известно време сънувах странен сън!

    Беше нощ и аз бях с две момичета в някакъв град и знаех, че сънувам. Казах им да не се притесняват, че в момента аз сънувам и можем да правим каквото си искаме , без да се притесняваме, защото осъзнавах, че това е сън. Изведнъж започна да вали и аз попитах двете момичета ,които бяха с мен в съня ми какво означава ,когато сънувам дъжд и едното ми отговори, че означава че що получавам помощ..хаха...

    След това започнах да летя(мн. често сънувам , че летя като птица) и капките падаха върху мен.. Но както си летях изведнъж запо4нах бавно да се спускам към земята и легнах по гръб с разтворени на две страни ръце и гледах дъжда. След това отново бях с двете непознати момичета и към нас трите се приближиха три едри момчета, едното от които беше с бяла тениска на червени ивици. Когато ни приближиха станаха агресивни и единият от тях каза да дадем телефонният номер на шефа ни. Започнах да се притеснявам и понеже знаех, че сънувам реших че е време да се събуждам... и ... събудих се в моето си легло , отворих очи и до леглото ми гледам това момче с бялата тениска на червени ивици да стои до леглото ми с телефон в ръка и ме замери с телефона... чак тогава се събудих наистина ...първото ми събуждане е било сън, странно е, нали...обаче наистина се стреснах
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest