Какво мислите за Регресията?

• 01.10.17 11:16#1beutybeutyРегистрация: 01.01.11Град: -Отговори: 7Какво мислите за Регресията?Здравейте,
    преди време научих за процеса регресия, доста изчетох и всъщност бях практикувала подобно нещо тъй като ходех на йога и там медитирахме.

Та реших все пак да отида на истинска регресия, но уви не останах особено впечатлена, истината е, че не успях да видя почти нищо, а това което "смятам", че видях, е несъществуващо според мен.

Искам да попитам хората тук какво мислите за регресията?

ПП: нека пишат САМО хора които имат отношение към темата и знаят за какво иде реч!

Благодаря
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.17 10:45#2War007War007Регистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 101от: Какво мислите за Регресията?Не знам дали това,което видях е истина,но една жена ми се яви в началото,като образ,като от очите й излизаха ярки светлини.
    След това се видях,като Английски аристократ с рижава коса и сини очи.Годината беше до колкото усетих 1710+ или 18ти век по време на началото на Английската революция.
    Според мен света не е само Цифри,Коли,Сметки за ток и работа,а има повече отколкото предполагаме,но от нас зависи,дали ще направим нещо.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.17 08:22#3beutybeutyРегистрация: 01.01.11Град: -Отговори: 7от: Какво мислите за Регресията?Здравейте,
    Аз също не мисля че светът е само пари, коли и материални неща. Става въпрос че човешкият мозък е способен когато е под стрес да си измисли факти. Нашите проблеми и емоции се проектират в образи които може да не а съществувало никога! Ето това няма как да разберем! Кое е истина и кое е просто проекция..........Помисли ли върху това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.17 12:51#4War007War007Регистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 101от: Какво мислите за Регресията?По тази логика излиза,че всичко е една симулация.
    Матрицата е добър пример за това.

Ако мозъкът решава какво ние виждаме и какво не,би трябвало ние да го контролираме
    и сами да решаваме,какво да виждаме и какво не.Но в същото време,Вие споменахте:Когато е под напрежение.
    Следователно за всички хора си има един стандарт на нормалност,която природата му е дала.Всички отклонения от типа
    на шизофрения,аутизъм,ясновидство са експерименти на природата,начини да види,кое ще процъфти и кое не.Кое
    ще оцелее и кое не.Поне аз така го виждам.

А когато не сме под напрежение всичко е наред,до колкото Ви разбрах."На страха очите са големи" е хубава поговорка за този случай.
    ОтговорОтговор с цитат