Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах братовчедка си

Сънувах братовчедка си

  • 04.12.16 10:21#1ГеоргиеваГеоргиеваНовакРегистрация: 01.08.12Град: ПловдивОтговори: 1Сънувах братовчедка сиЗдравейте на всички! Моля за мнение! Сънувах братовчедка си, по време на съня я гледах от страни, но също така влизах в нейното тяло и гледах света през нейните очи, но не чувствах, че съм аз,тоест това което се случваше не ме засягаше. Тя беше на екскурзия в чужбина, беше с мъж с тъмна коса и три деца, а тя има само две.Обикаляха със семейството си едно градче, от градчето обаче успях да видя в съня си само една двойна къща, в смисъл, две къщи, прилепени една за друга. Едната беше бяла със светъл покрив, а другата облицована с камък, светъл бежово-кафяв камък, и двете къщи бяха много красиви. А пред къщите имаше дърво с големи розови цветове, приличаха на калии по форма. Докато се разхождаха към тях се приближи мъж, който всъщност беше бившият съпруг в реалният живот на братовчедка ми и е блондин. Значи отива на екскурзия с брюнет и непознат за мен човек, а на екскурзията се запознава с бившият си съпруг, с който всъщност не са в добри взаимоотношения. Сядат на една трапеза да ядат, само братовчедка ми със семейството си и този, с когото се запознаха. Не видях с какво беше отрупана масата, защото братовчедка ми нещо отказа да яде и седна отстрани на един стол да чете вестник. Наливат си вино мъжете, на братовчедка ми не наливат,виното беше бяло, но вече придобило бежов цвят, всмисъл отлежало. После бившият съпруг на братовчедка ми се приближава към нея да чукнат чаши за наздравица, тя маха вестника пред очите си и го поглежда...и тук свърши сънят ми...твъде много са нещата, за да могат да ги оформя като една идея и са я тълкувам. Моля дайде си мнението какво може да е това, което сънувах! Благодаря ви предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.12.16 09:40#2ГеоргиеваГеоргиеваНовакРегистрация: 01.08.12Град: ПловдивОтговори: 1от: Сънувах братовчедка сиХммм! Защо въобще не си виждам темата във форума!?ОтговорОтговор с цитат
  • 12.12.16 05:14#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сънувах братовчедка сиВдига ли някой наздравица в съня ти, значи ще имаш щастлив период, изпълнен с радости и печалби. Само с тази част мога да ти помогна. Има вариант за някакво развитие на отношенията между братовчедката ти и бившия ѝ, дори да се съберат, или да приключат отношенията си завинаги.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest