Sanovnik.bg»Форум»Поверия и Суеверия»Как се сбъдва желание

Как се сбъдва желание

  • 26.06.16 12:00#1MonikaMonikaНовакРегистрация: 13.06.16Град: РусеОтговори: 1Как се сбъдва желаниеЗдравейте някой знае ли как се сбъдва желание ако знаете моля кажете ми
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.06.16 05:22#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Как се сбъдва желаниеС много молитви и най-вече усилия от своя страна сам да постигнеш желаното.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.06.16 05:55#3MonikaMonikaНовакРегистрация: 13.06.16Град: РусеОтговори: 1от: Как се сбъдва желаниеБлагодаря а само молитви ли трябва няма ли ритуали ОтговорОтговор с цитат
  • 28.06.16 10:21#4Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Как се сбъдва желаниеАз съм чувала за един, разказвали са ми бабите на село….Много добре обмисляш и формулираш ТОЧНО какво искаш. Представи си го ясно в ума. След като се избистри, напиши го на лист. Особено важно е в желанието да няма отрицания и най-вече думата Не. Стремиш се да е с положителна насоченост. Не трябва да носи зло на никого. Отрицателните пожелания се връщат към вас като бумеранг.

    Сгънете листчето и го поставете над листа чаша с вода. Съберете длани, като за молитва, затворете очи и си представете живота си с вече сбъднато желание. Постойте така. Усетете енергията на желанието е между дланите ви. Потъркайте ги и ги разделете, след което обгърнете чашата без да я докосвате. Не спирайте да мислите за желанието си. Повторете на глас написаното на листа, убедително, все едно то вече се е случило. След като го направите, изпийте водата бавно и с чувството. Ритуала се повтаря сутрин и вечер, до сбъдване на желанието.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.16 07:52#5АнонименАнонименНовакРегистрация: 04.11.14Град: -Отговори: 1от: Как се сбъдва желаниеА как се сбъдва невъзможно желание? ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest