Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Чувствах се като будна, а не бях

Чувствах се като будна, а не бях

  • 11.04.16 09:33#1Виктория ВеселиноваВиктория ВеселиноваНовакРегистрация: 11.04.16Град: -Отговори: 1Чувствах се като будна, а не бяхЗдравейте. Случи ми се нещо много неприятно като усещане. Събудих се към 7 и 30 сутринта и после заспах отново. След, което сънувах, че се събуждам и още е тъмно навън и включвам телевизора, но осъзнавам, че трябва да е светло, защото вече е ден и ставам да проверя какво става и виждам, че се съмва и тръгвам към друга стая, всичко това го осъзнавам напълно, все едно съм будна, но усетих, че нещо не е наред и си казах, че ще се отпусна да заспя, за да се събудя наистина, но вместо това заспах и отново се събудих на тъмно и тръгнах из стаите и така 3-4 пъти, като всеки път се чувствах напълно будна, но намирах из нас неща които ми показват, че не съм. Последното "събуждане" беше най-стряскащо, защото банята светеше и видях някой да се движи в коридора /а живея сама/ и осъзнах, че пак сънувам, но не мога да изляза от тези повтарящи се моменти и изкрещях много силно и успях вече наистина да се събудя и цялата треперех, беше ме обвзела паника и мускулите ме боляха. Това ми се беше случило отново и преди около година. Моля ви, ако някой има идея какво точно състояние е това да коментира, защото сега направо ме е страх да заспя.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.04.16 10:09#2Виктория ВеселиноваВиктория ВеселиноваНовакРегистрация: 11.04.16Град: -Отговори: 1от: Чувствах се като будна, а не бяхОпределено не съм тук за присмех.Помня всичко съвсем точно все едно го изживях. При събуждането ми беше тъмно и понеже мен ме е страх от тъмното включих телевизора от дистанционното. После станах и гледах през прозореца - навън се съмваше и беше розово както при изгрев и си взех телефона да снимам, но от другата тераса, зашото там ми е изгрева. Като отидох в другата стая някак осъзнах, че всъшност не съм наистина будна...Всичко което виждах беше много детайлно, все едно наистина се случва...даже видях втория път, че телевизора в др. стая е пуснат и леко изместен и си казах, че сигурно котката го е избутала.Иначе за докосването не съм сигурна дали усетих истиснки допир. А този/тази която видях беше просто лека сянка на стената, защото тъкмо влизаше в другата стая.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.04.16 03:47#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Чувствах се като будна, а не бяхНяма нищо странно, просто сън. Аз съм сънувала, че се събуждам, че се оправям, закусвам и вече съм в автобуса, когато осъзнавам, че не съм наистина будна. После е малко кофти, като трябва наистина да стана и да правя всичко наново... :cry:ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest