Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Гаджето ми си падна по най-добрата ми приятелка

Гаджето ми си падна по най-добрата ми приятелка

  • 08.06.15 06:01#1Потребител#158956Потребител#158956НовакРегистрация: 08.06.15Град: -Отговори: 2Гаджето ми си падна по най-добрата ми приятелкаЗдравейте! Нуждая се от помощ... Излизах с едно момче, много го харесвам по неговите думи той също много ме харесваше и ми обясняваше, че той не лъже и не изневерява, че не харесва връзките от типа секс за един ден... всичко беше много добре до като вчера не каза на НАЙ ДОБРАТА МИ ПРИЯТЕЛКА, че я харесва и че от както съм ги запознала той не спира да мисли за нея, тя естествено ми го каза това аз му написах "как може да постъпва по най-долния начин и че ако не е искал да бъде с мен да ми го каже.. той ми отговори :" просто исках да бъда искрен... Много ме нарани не го очаквах.. аз съм много емоционална и преживявам всичко много тежко... дайте ми някакъв съвет..

    П.с на 21 години съм той на 25
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.06.15 07:56#2РайнаРайнаНовакРегистрация: 19.08.14Град: ГабровоОтговори: 2от: Гаджето ми си падна по най-добрата ми приятелкаЗдравей, съжалявам за това. Моят просто приятелски съвет е да се стегнеш и да продължиш без излишни драми, сълзи, болка и т.н. Все пак не си женена, нямаш и деца от него, това е от значение семейството е важно. Относно приятелката ти, аз винаги съм държала най - много на честността, колкото и да е гадна истината предпочитам да я знам. Тя е сметнала за правилно да ти каже, но все пак внимавай и очаквай всичко от всеки, приеми, че това е преход в твоя живот, който ще те направи по - силна. :y: :y: :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.06.15 03:02#3Потребител#158956Потребител#158956НовакРегистрация: 08.06.15Град: -Отговори: 2от: Гаджето ми си падна по най-добрата ми приятелкаБлагодаря много за съвета от сърце! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest