Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Как да познаете, че сте се прераждали

Как да познаете, че сте се прераждали

  • 31.03.15 05:08#1Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89Как да познаете, че сте се прераждалиТвърди се, че има признаци, които показват недвусмислено за това дали един човек е имал предишен живот.

    Прераждането е популярно в много култури и се свързва със схващането, че в момента на физическата смърт душата напуска тялото и влиза в друго физическо тяло след определен период от време. Стивън Банкарц твърди, че има три знака, които подсказват, че това ви се е случило.

    „Четете“ лесно хората

    В състояние сте за кратко време да разберете характера на даден човек и в живот. Сякаш имате специална програма за разкриване на чуждите души. Това се случва, понеже в миналия си живот сте контактували с подобни хора и душата ви бързо усеща кой към коя категория е.

    Самоизолирате се

    Ако обичате да прекарвате време сами със себе си. Това е вид адаптация към новия живот и заобикалящата ви среда.

    Не се вписвате в средата

    Където и да се появите, сякаш не това е мястото към което принадлежите. Трудно възприемате и човешките отношения по начина, по който те съществуват и ви е трудно да бъдете „нормални“ за другите.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.15 07:01#2ЙонаЙонаНовакРегистрация: 09.03.15Град: МонтанаОтговори: 2от: Как да познаете, че сте се прераждалиomg и трите са като за мен това значи ли че съм преродена :yawn: :yawn: :yawn: ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.15 07:28#3AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Как да познаете, че сте се прераждалиБоже..:cry: :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.15 05:23#4Потребител#155667Потребител#155667НовакРегистрация: 02.03.15Град: -Отговори: 2от: Как да познаете, че сте се прераждалиАз пък мисля че съм се прераждала мисля че съм се преродила в Япония или Китай или пък Египет защото много ми харесва японските анимета,филми,и държавата им.Китай ми идва интересен.Египет ми е една от любимите страни интересувам се от древноегипетската история ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.15 12:12#5ВиракочаВиракочаНовакРегистрация: 10.02.15Град: РазградОтговори: 22от: Как да познаете, че сте се прераждали Ние всички сме безсмъртни, просто преминаваме от един свят в друг. Отскоро през сънишата си се свързах със същества от други светове, виждам ги като човеци, но усещам че енергията която витае у тях е различна но ги познавам отдавна. През деня продължавам да водя диалози с тях в мислите си, имат техен хумор с картини които ми изпашат и това ме кара да се кикиотя като луд когато остана на саме. ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.17 01:36#6КременаКременаНовакРегистрация: 17.11.16Град: СофияОтговори: 3от: Как да познаете, че сте се прераждалиИ трите неща,които изброяваш са ми определящи дали душата е стара и има голям брой инкарнации.
    Под млада душа разбирай-минимален брой инкарнации или никакви до този момент.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest