Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах момиче

Сънувах момиче

  • 14.06.14 04:41#1себсебНовакРегистрация: 14.06.14Град: -Отговори: -Сънувах момичеСънят беше малко странен. Рядко си спомням така сънища, но този цял ден ме гложди.
    Сънят започва с това, че отиваме на почивка с автобус с нашите и спираме да преспим в някакъв хотел. Там, собствениците имаха 2 дъщери, а едната беше едно момиче от Швеция, което следя в инстаграм, но не се бях сещал за нея от няколко дни. Та, това беше по-голямата дъщеря, като аз знаех коя е и и казвах Ана(както се казва наистина). Тя обаче си говореше български. Тук идва един момент около който ми се върти някак си съня. Помня, че влязох в тоалетната, момичето беше там (в сънищата ми обикновено има такива нелогични моменти), тръгнах да пикая, но от притеснение, защото тя беше зад мен седнала на друга тоалетна, или от нещо друго, но по едно време усетих, че тя става и ме прегръща или по скоро си допира ръцете до над бедрата ми, като допира ѝ го почуствах много реалистично и някак си много странен, след което ме пусна и аз се изпиках. След това ми се губят нещата или прескачат, но трябва вече да тръгваме с автобуса, а аз не съм говорил с нея след случката, и решавам все пак да я намеря и да ѝ взема името или фейсбука или нещо такова, та връщам се и нали и обяснявам, тя ми говори някакви неща който не помня (освен, че ми каза че е на 52 години или 52 набор и че е голяма за мен или нещо такова, а тя е на 22 и си изглеждаше на толкова) и ми написа името си на листа и 52, като не си спомням името което написа. Мисля си че беше Христина и фамилията нещо малко сложно и започваше с Б, като си спомням, че една от буквите беше поправена. След това се качих в автобуса и всички се чудеха защо имам връзка с това момиче и някъде тук хептен губя съня. А още по странното е, че съм на 99% сигурен, че я сънувах със същата рокля с която днес си качи снимка, а това и е първата снимка с тази рокля което тотално ме обърка. :x:
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest