Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувам постоянно едно и също нещо

Сънувам постоянно едно и също нещо

  • 20.02.11 05:18#1МадленМадленНовакРегистрация: 15.02.11Град: -Отговори: 4Сънувам постоянно едно и също нещоМного често сънувам, как бившият ми приятел, който в момента живее в Канада идва и ме кани да тръгна с него. Всеки път му отказвам, защото съм омъжена с две деца и не искам да отивам никъде.

    Този сън го сънувамнай-малко един път в месеца, вече стана сигурно една година.

    Принципно не съм се виждала и чувала с този човек, повече от 10 години, не ми липсва, не ме интересува, защо го сънувам толкова често, че и все едно и също, не мога да си обясня.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.02.11 06:28#2GabrielaGabrielaНовакРегистрация: 20.02.11Град: РусеОтговори: 4от: Сънувам постоянно едно и също нещоСигурно подсъзнателно ти липсва или би искала да си представиш живота в Канада. Някоя вечер го последвай и виж какво ще стане.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.11 01:17#3jendajendaНовакРегистрация: 21.02.11Град: -Отговори: 2от: Сънувам постоянно едно и също нещоИмате много силна енергия и когато той мисли за теб, ти го сънуваш често. Мислите могат да правят чудеса.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.02.11 10:53#4Мария ДимитроваМария  ДимитроваНовакРегистрация: 21.02.11Град: -Отговори: 1от: Сънувам постоянно едно и също нещоИскам да споделя и да подкрепя мнението, че наистина, той когато мисли за теб, ти го сънуваш. На мен ми е случвало същото, включително и че секс правим с бившия ми приятел и когато се видяхме няколко дена след въпросния сън, той сам ми призна, че сънува същия сън какъвто и аз. Когато се разделяхме, аз сънувах пак много странни сънища за това, което се случва, което той съответно ми спестяваше, сякаш намирисвах във въздуха. Разделихме се впоследствие и сънищата ми излязоха реалност. Сега след година откакто сме се разделили, пак започнах да го сънувам, само че в хубави сънища. Какво ли ще излезе ?ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.11 11:12#5МадленМадленНовакРегистрация: 15.02.11Град: -Отговори: 4от: Сънувам постоянно едно и също нещоДО : just Gabi
    Честно казано, изобщо не ми липсва, минали са много години, за това време никой от нас не е същия вече, какъвто го помни другия. Така или иначе ние се разделихме с една караница, която остави в мен много неприятен, да не казвам лош спомен от цялата ни 3 годишна връзка.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.11 11:17#6МадленМадленНовакРегистрация: 15.02.11Град: -Отговори: 4от: Сънувам постоянно едно и също нещоДО: magnoliy
    Не знам дали мисли наистина за мен, какво има толкова да ми мисли, обаче е факт, че за мен това беше най-силната ми връзка. С никой друг не съм се разбирала така, както с него. Само с поглед, пасвахме си във всяко едно отношение, без изключение. Абе все едно да намериш другата си половина, но така стана, че си казахме много лоши неща. До такава степен ми е безразличен, че когато ми казаха, че живее в Канада, изобщо не реагирах, нищо не почувствах, обаче пък го сънувам много често, как ме уверява, че трябва да замина с него, че е дошъл специално за мен. Един и същи разговор, но обстановката е всеки път различна. Както и да е, все ще стане ясно един ден.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.11 05:47#7Monika IvanovaMonika IvanovaНовакРегистрация: 22.02.11Град: -Отговори: 2от: Сънувам постоянно едно и също нещоАз също съм сънувала един и същ сън, пак и пак. Мисля, че сте били много свързани и още сте. Това сигурно е знак, че трябва да възстановите вашето приятелство.:y: ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.11 09:09#8МадленМадленНовакРегистрация: 15.02.11Град: -Отговори: 4от: Сънувам постоянно едно и също нещоЕ, как да стане да го възстановим ? Аз не искам, пък и много е далеч. Но е истина, че бяхме много свързани.
    Ей ама сте едни, сега сигурно пак ще го сънувам, много и само за него пиша и говоря. ps:
    Но ви благодаря за бързата реакция.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest