Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Продължителен сън ?

Продължителен сън ?

  • 31.01.11 07:14#1billthebbillthebНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 2Продължителен сън ?Здравейте отначало не обръщах внимание на това, но вече става странно...Доста често (да не казвам всеки ден) сънувам че се намирам или в странна сграда или в странно жилище където има крадец и всеки път го гоня, но преди да го хвана се събуждам или успявам да го изгоня , но не и да го хвана.

    А тази нощ съня ми беше мн странен и най-вече той ме уплаши и ме накара да ви пиша. Сънувах, че съм в хотел работейки като пиколо и там има6е пак крадец, но не можех да му видя лицето, колегите казваха, че е имал лице приличащо на патица и всеки път щом го достигнехме издаваше мн пронизващ силен звук като отбранителен и исбягваше много бързо..

    Какво трябва да значат тези неща? Благодаря ви много и поздрави
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.11 11:59#2GenadiDGenadiDНовакРегистрация: 09.01.11Град: -Отговори: 15от: Продължителен сън ?Та по темата, аз мисля, че това или ще се случи, че някой крадец влиза във вас или просто само за това мислиш. Например мен, аз съм 1 цс маняк и се си мисля за цс, за клана ми и т.н.т. и сънувам, че съм най-добрия цс играч в света и всеки иска да е в клана ми. То не че не искат де, но повечето. ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.11 12:16#3billthebbillthebНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 2от: Продължителен сън ?В интерес на истината не мисля за това, да кажем да е от някой филми нещо, аз дори и екшъни не гледам много. И въпреки всичко това го сънувам доста често. Според мен това може да са някакви скрити страхове в мен, за които да не знам и аз не знам, та за това писах тука.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.02.11 04:45#4СветланаСветланаНовакРегистрация: 07.02.11Град: -Отговори: 2от: Продължителен сън ?Странно, аз от време на време сънувам един сън, в който аз съм нещо като крадец. Не знам точно какво, но яко ме преследват и знам, че ако ме хванат, ще ме убият или просто ще умра от страх. Никога не са ме хващали.
    Дали не съм аз крадеца ? :evil:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.02.11 01:42#5КАМИКАМИНовакРегистрация: 08.02.11Град: -Отговори: 1от: Продължителен сън ?Щом сънят ти се повтаря, значи е дошъл при теб като знак. Ако не успееш да го разгадаеш, той ще продължи да се повтаря. Според мене, в съня ти няма нищо лошо, а по- скоро на сън да преодолееш страха и да хванеш този крадец и да го погледнеш в очите. Може би в реалния си живот в момента си изправен пред някаква дилема. Ако е така, трябва да вземеш решение и да се изправиш пред страховете си. По принцип когато сънуваме кошмари или някакви страшни сънища, те в действителност не са страшни, а така чрез тях Вселената ти помага да преодоляваш по - лесно препятствията в реалния живот. Сънищата не са плод на фантазията, те идват от едно друго измерение и са пратени за да ни дадат знак за нещо.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.05.11 10:44#6billthebbillthebНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 2от: Продължителен сън ?Благодаря ви адски много за отговорите. Отдавна не бях влизал в сайта, за това чак сега ви благодаря.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest