Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Баща ми ни изгони от къщата ни

Баща ми ни изгони от къщата ни

  • 29.01.11 09:10#1SteliqnaSteliqnaНовакРегистрация: Град: -Отговори: -Баща ми ни изгони от къщата ниСънувах, че майка ми изпрати смс на пророчицата Ванга (не знам защо точно Ванга). След изпращането на смс-а, майка ми получи отговор. Тя ми показа смс-а, за да видя какво и е казала Ванга.

    Баща ми ме попита какво пише, но нищо не му отговорих. Оставих телефона, а той го взе и като видя, че е до Ванга, ни се скара и ни изгони от къщата...

    Моля ви, кажете ми какво означава конкретно това, че баща ми ни изгони от нас.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.11 06:54#2MMНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 2от: Баща ми ни изгони от къщата ниЗдравей.
    Искам да ти кажа първо да не се паникьосваш. Не е задължително твоят сън да има ефект върху живота ти изобщо. По скоро сънищата са отражение на наши страхове, подсъзнателни мисли или изопачени сцени от нашия живот. Това, което аз мога да кажа е, че ти определено имаш някакво безпокойство относно нещо и се нуждаеш от отговор. Но може би, ако се замислиш, отговорът който чакаш сигурно е някъде пред теб. Нещата никога не са толкова лоши, колкото изглеждат, само страхът ни ги прави такива.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest