Sanovnik.bg»Форум»Религия»Здравейте всички, които разбират от демони!

Здравейте всички, които разбират от демони!

  • 14.07.13 08:39#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39Здравейте всички, които разбират от демони!Обръщам се към вас,към тези които разбират от паранормално и особено от демони. В нас има точно такива аз имам 3 демона една моя приятелка опита да ги прогони ,но не успя.
    Моля всеки които разбира да пиши тук да ми се обясни как да се изгонят демони екзорсизъмът го знам но, и даите и други начини ако има такива де ,ако може даите някакви МНОГО силни екзорзизми. Заради тези демони целия ми живот се прецака в всички посоки затова ви моля някои ако има идея и иска да ми помогне нека пише тук ще му съм БЛАГОДАРНА ,Бог да е с вас!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.13 04:19#2Кети РашеваКети РашеваНовакРегистрация: 10.06.13Град: ТрявнаОтговори: 4от: Здравейте всички, които разбират от демони!Скъпа Мими,
    Всеки човек с ниво на интелигентност над средното знае, е демоните са вътре в нас. Въпрос на морал и сила е да се преборваме с тях. Ще ти дам пример: знаеш срамна тайна за някого, появява се възможност да го предадеш. Демоните те карат да го направиш, но ти устояваш на натиска им и запазваш тайната. Или намираш пари, голяма сума, демоните те карат да ги задържиш, Бог ти казва да ги върнеш. Как ще постъпиш - зависи от силата на характера ти, от възпитанието ти, от ценностната ти система и от твоите представи за добро и зло. Аз съм на 55 години, предполагам, че си много млада и от опит мога да ти кажа, че всеки човек заслужава съдбата си. Каквото сам сториш, никой не може да ти го причини, за всичко в този живот се плаща и можеш да успееш само ако си силен, ако вярваш в себе си.
    Другият начин да пребориш демоните е да престанеш да мислиш за тях. Когато те те карат да постъпваш лошо, си кажи дори наум една молитва, дори и нещо обикновено като Отче наш. Помага!
    Кети
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.13 11:03#3viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: Здравейте всички, които разбират от демони!
    Имам близка в която явно се подвизава някой и до такава степен я манипулира,че от това страдаме всички.идва ми на моменти да я хвана за гушата,но ме спират,роднини и приятели.Трябва нещо да се направи,но какво?Моля Ви,ако някой има идея......аз самата започнах да се разболявам от нерви и високо кръвно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.13 08:51#4nikolaynikolayНовакРегистрация: 08.10.13Град: СливенОтговори: 14от: Здравейте всички, които разбират от демони!Здравей и от мен!Като един от най големите разбирачи на демони и паранормални явления по неволя да напиша пак нещичко!От 17 г са у нас като полтъргайсти и 1 има в мен като го усещам непрестанно и нито секти нито молитви нито есктрасенси успяха да го махнат!Екзорсизмите са измама защото просто се правят от хора слуги на лъжливи духове изповядващи и вярващи в нелепи нечовешки демонични религии а всички официални са такива!примерно в езичнот учение за 3та бога в 1 откраднато от християните което е нелепост или в потопа при който са измрели всички а са забравени морските животни и където в ковчега на Ной са натьпкани милиони видове!Или пък че Богът на библията направил Адам сам и му направил помошници животни-ужас каква гавра с жената но той не ги одобрил и чак след това направил жената при това сред зловеща Нло операция на реброто-почеркът на тия религии и паранормалното е един и същ-на демоните!И еврейството и християнството и мюсюлманството и т.н и източните религии са човешки или по точно демонични учения без гностичната и то в някои свои проявления!Примерно Библията е пълна с очевадни глупости и противоречия и лъжи и неморалщини и кървища и садизъм но кой да ги види при това още от 1та страница!Щях да пиша тема защо официалните религии са лъжа но ще е друг ден защото ще е доста дълга повярвайте ми като бивш християнин знам за какво говоря!Демоните са по силни от хората и всички врачове и сектанти и попове и папи и т.н са техни слуги!И никой човек не може да ги изгони нито сол нито тамян или светени води или кръстове защото са нематериални а те преминават през материята с лекота!Дори в църквите самите демони се кръстят и проповядват до кръстове защото и сам сатаната се правел на светъл ангел както пише в тяхната измислена от демоните уж свята книга-библията!Те се правят на изгонени за да повярвате на ритуала и на съответната църква-лъжа а си стоят невидими там още и дори и да се оправи човек след време те невидимо могат да го разболея и да му почернят живота и дори по лошо да убият човека предал им душата си!Но каквото е писано и е нужна вътрешна сила и чист разум и правилни убеждения а не вярвания в демонични лъжи-учения!Кой би спасил човек примерно от спонтанното самозапалване което го причиняват демони при което тялото на човек почва да гори и изгаря отвътре ей така без видима причина-екзорсистите ли заблудените и обсебени от лъжливи други духове-едва ли ...Мислене и чистота на духът и душата това е спасението! :y:  ОтговорОтговор с цитат
  • 12.10.13 02:12#5Someone who wants to helpSomeone who wants to helpНовакРегистрация: 18.05.12Град: -Отговори: 2от: Здравейте всички, които разбират от демони!Съжалявам, но няма как да се съглася с теб. Това, което си написал само доказва, че степента ти на "разбиране" далеч не се доближава степента на самозаблудата, че "разбираш". По-добре запази тези "знания" за себе си, защото стават големи обърквации именно поради некомпетентни мнения в този дух, изказани от хора, които само си мислят, че разбират. ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.13 03:50#6viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: Здравейте всички, които разбират от демони!И тук ще напиша-прочети някоя от книгите на Дорийн ВърчуОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.13 12:09#7Someone who wants to helpSomeone who wants to helpНовакРегистрация: 18.05.12Град: -Отговори: 2от: Здравейте всички, които разбират от демони!Върчу пише много верни неща.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.15 06:05#8Бай_КольоБай_КольоНовакРегистрация: 13.07.15Град: Велико ТърновоОтговори: 30от: Здравейте всички, които разбират от демони!Има само един демон в теб-този на тъпотията!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest